Dzieci zdolne, ambitne i utalentowane

Wydawnictwo: Liber
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Ten świetnie napisany poradnik to źródło cennej wiedzy teoretycznej oraz praktycznych porad dla nauczycieli i rodziców pracujących ze szczególnie uzdolnionymi i utalentowanymi dziećmi. Autorzy wyjaśniają, czemu tak ważne jest zapewnianie tej grupie dzieci ciągłych wyzwań edukacyjnych, i uczą, jak to robić. Ta książka to pozycja obowiązkowa w biblioteczce każdego nauczyciela i rodzica.

Danuta | 2013-01-31
Przeczytana: styczeń 2013

Książka głównie kierowana do nauczycieli, mi jako rodzicowi za wiele nie pomogła, natomiast nauczyciel, wychowawca czy w szczególności dyrektor szkoły znajdzie w niej wiele ciekawych informacji dotyczących wspierania rozwoju dzieci zdolnych, ambitnych i utalentowanych. Jak dostrzec w grupie dzieci te szczególne umysły? Jak zorganizować czas tym dzieciakom? A może ktoś ma ochotę na zorganizowanie szkoły letniej? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tej książeczce.

Przeczytana: 27 grudnia 2013

Szybko się czyta, warto przeczytania, ale nie można na niej poprzestać - to takie mini kompendium wiedzy. Warto rozszerzyć swoją wiedzę także o inne pozycje traktujące o tej tematyce.

olkacool | 2014-11-01
Przeczytana: 02 listopada 2014