Undeniable

Okładka książki Undeniable Madeline Sheehan
Okładka książki Undeniable
Madeline Sheehan Wydawnictwo: Madeline Sheehan Cykl: Niepokorna (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Niepokorna (tom 1)
Madeline Sheehan
2012-10-06
2012-10-06
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

🏍️🖤 "Niepokorna" to książka, która wciąga od pierwszych stron i nie odpuszcza aż do samego końca. To historia, która wstrząsa, budzi emocje i zostaje w pamięci na długo po jej przeczytaniu.

🏍️🖤 Madeline Sheehan, zanurzając czytelnika w świat motocyklowych klubów, nie oszczędza niczego. Metal i skóra, lojalność i zdrada, gniew i seks - te elementy są nie tylko tłem dla historii, ale stanowią jej istotę. Główni bohaterowie, Eva Fox i Deuce West, to postacie z krwi i kości, które nie pozwalają się łatwo zapomnieć. Ich życie jest surowe i pełne niebezpieczeństw, ale również nasycone pożądaniem i namiętnością.

❤️ Czy różnica wieku będzie miała znaczenie? Czy miłość może przetrwać wszystko?

🏍️🖤 To nie jest typowa love story. Nie ma tutaj miejsca na ckliwe romantyczne popisy czy sentymentalne westchnienia. Autorka odważnie przedstawia miłość w jej najbardziej brutalnej i nieokiełznanej formie. To historia o poświęceniu, bólu i niebezpieczeństwie, która wstrząsa czytelnikiem i prowokuje do refleksji.

🏍️🖤 Język powieści jest dosadny i bezkompromisowy, oddający atmosferę brutalnego świata, którym rządzą silne emocje i mroczne żądze.

Ogólnie to napiszę tak, jak dla mnie książka spoko, tylko że za dużo scen erotycznych oraz jak do kobiety można powiedzieć SU*KO. Poza tym książka niezła

Faktycznie,miłość która łączy głównych bohaterów,nie jest piękna ani łatwa.Ich samych trudno też polubić.On to dominujący dupek,który mimo tego,że kocha Eve ,nie ma oporów by jednocześnie używać sobie z innymi kobietami.Eva choć z tytułu niepokorna, nawet gdy porzuca Deuce,wymienia go na jeszcze gorszych typów ,kolejne związki są dla niej jeszcze bardziej destrukcyjne.Co do scen zbliżeń miedzy nimi,więcej w tym zaspokajania potrzeby niż namiętności.Najbardziej ciekawa jest psychologiczna strona ich romansu,to jak się zmieniają i czego doświadczają przez lata jego trwania. Ich historia jest mocno pokręcona i brzydka,ale tworzy spójną całość.

Oceniam serie. ->
Dramat jak te kobiety się nie szanują... Rozumiem pociąg do samców alfa... ale w tej serii jest notoryczna zdrada, brak szacunku do kobiet CAŁKOWITY! Jedynie historia o Reaperze i Danny jakoś mnie bardziej zainteresowała. Ale jestem ciekawa też jak potoczy się historia ZZ i Ivy chociaż autorka ją pisze i pisze, więc pewnie zapomne o tej strasznej póki co serii. Serio uważam, że są o wiele lepsze historie o MC, a które nie zostały przetłumaczone...

Oceniam serie. -

Bardzo długo zbierałam się, aby zacząć tą serię. Już wcześniej spotykałam się z książkami o takim motywie i podobnej fabule, jednak to co zawsze działa na mnie odpychająco to podejście do kobiet, które i w tym przypadku pozostawia wiele do życzenia.
Dla mnie ani nie jest to książka, którą polecałabym wszystkim, ale też nie jest to książka, którą zarzekałabym się żeby nie czytać.
Aktualnie nie będę sięgała po kolejne części, ponieważ nie jest to seria dla mnie pierwszorzędna.

Ależ słabiutko, wręcz dno!
Kontynuuję moją krucjatę czytania historii związanych ze światkiem MC i zupełnym przypadkiem wpadłam na tę autorkę. Okładki wyglądały nawet zachęcająco, więc postanowiłam dać im szansę.
Srogo się na tym przejechałam.

Niestety autorka cierpi na ten sam syndrom, na który cierpią również polskie autorki, próbujące pisać historie o gangach motocyklowych. Zero szacunku do kobiet, nadmierne używanie słowa "suki", brak jakiejkolwiek jakości w całej tej pisaninie. Byłam mocno zawiedziona, ale nie tak mocno jak fakt, gdy odkryłam, co autorka tutaj odwaliła.
A zaczęła serię z grubej rury.
Główny bohater jest starszy od głównej bohaterki o jakieś 18 lat. Zupełnie mi to nie przeszkadza, gdyby nie fakt, że dziewczyna zwróciła jego uwagę już, jak była małą dziewczynką. A to już duży, czerwony alarm. Ich spotkania są mocno rozrzucone w czasie - to wszystko jest chaotyczne, na granicy kontrowersji.

Nie porzucam tej serii (jeszcze),dam szansę kolejnej części, ale jeżeli będzie nadal tak samo źle, a może i jakimś cudem gorzej, to po prostu podziękuję.
Dramat, jak mało dobrych jakościowo książek można znaleźć na rynku w tej tematyce...

Ależ słabiutko, wręcz dno!
Srogo się na tym przejechałam.

Ojj.. słabiutka, słabiutka. 3/10
Zaczęłam to dziś czytać ale nie dam rady. Nie skończę. Wulgaryzmy i poniżania kobiet co akapit. A już jak dorosły mężczyzna (18 lat starszy od niej) interesuje się 5 i 12- latką, mnie załamały i zniesmaczyły. A o zaprzestaniu czytania przekonało mnie, gdy ona ma 16 lat a jemu "staje" i ją całuje. To już pedofilia. I ja mówię STOP. Nie dla mnie.

Ojj.. słabiutka, słabiutka. 3/10

Niekiedy lubię sięgnąć po taką mroczną i pokręconą historie. Ta książka jak każda inna znajdzie swoich zwolenników jak i przeciwników.

Książka jest konkretnie pokręcona i chora.
W wielu momentach nie mogłam uwierzyć w to co się właśnie wydarzyło.
Ciężko mi również ogarnąć to, że mnie wciągnęła i byłam ciekawa co się wydarzy.
Ostrzegam jednak, że jest bardzo toksyczna, dialogi i narracja wypadaja słabo.

Książka jest konkretnie pokręcona i chora.
W wielu momentach nie mogłam uwierzyć w to co się właśnie wydarzyło.
Ciężko mi również ogarnąć to, że mnie wciągnęła i byłam ciekawa co się wydarzy.
Ostrzegam jednak, że jest bardzo toksyczna, dialogi i narracja wypadaja słabo.

Ciężka książka. Kobiety, które nie mają do siebie szacunku, wulgaryzmy skierowane do nich przez mężczyzn, jak i słaba fabuła sprawiają, że krzyczę do was "uciekajcie od niej póki możecie"

• Romans

Madeline Sheehan Niepokorna Zobacz więcej