Nieosiągalna

Okładka książki Nieosiągalna Madeline Sheehan
Okładka książki Nieosiągalna
Madeline Sheehan Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Niepokorna (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Niepokorna (tom 3)
Unattainable
Czwarta Strona
2017-05-24
2017-05-24
2013-09-20
Piotr Grzegorzewski
cierpienie śmierć miłość pożądanie motocykliści klub sex romans erotyka namiętność emocje okrucieństwo

Od ilości przekleństw w tej książce rozbolała mnie głowa...

Od ilości przekleństw w tej książce rozbolała mnie głowa...

Książka jest wulgarna, język prosty, dialogi beznadziejnie.
Jednak z niewiadomych powodów wciągnęły mnie te historie i jestem ciekawa dalszych losów bohaterów.
W każdej części są nawiązania i rozwinięcie historii wcześniejszych bohaterów serii.
Nie polubiłam Tegen, jakoś kompletnie nie przypasowała mi jej osobowość.
Cage już w pierwszej części robił dobre wrażenie dlatego czytałam dalej.
Kolejna część zapewne też przeczytam, choć wielokrotnie wywracam oczami i nie wierzę, że ktoś mógł to napisać 🤣

Książka jest wulgarna, język prosty, dialogi beznadziejnie.
Nie polubiłam Tegen, jakoś kompletnie nie przypasowała mi jej osobowość.
Cage już w pierwszej części robił dobre wrażenie dlatego...

Mam mieszane uczucia co do tej książki,do połowy jakoś nie bardzo byłam przekonana ale już troszkę dalej zaczęła się rozkręcać i w końcu zaczęło się coś dziać. Nie polecam osobom delikatnym i skromnym😉ta książka wręcz ocieka seksem i wulgaryzmami

Zdecydowanie nie jest to książka dla delikatnych osób. Jest strasznie wulgarna, chyba bardziej niż część pierwsza. Poznajemy losy dwóch par bohaterów przez co ciągle się coś dzieje. Czytając nie sposób się nudzić. Tegan i Cage biją na głowę wszystkie dotychczasowe pary w klubie. Są nieobliczalni i szaleni. Pałają do siebie nienawiścią i miłością jednocześnie. Jak dotąd jest to moja ulubiona część. Ciekawe co będzie się działo dalej.

Pełna erotyki i trudnego życia w klubie moto.....

Pełna erotyki i trudnego życia w klubie moto.....

Skąd niska ocena? Ta historia naprawdę miała potencjał. Ale była wręcz żałośnie wulgarna, przesycona tanim erotyzmem, bardziej pasującym do niskobudżetowego porno niż powieści o gangu motocyklowym. Sceny seksu były tak ohydne, aż raziły, sposób w jaki rozmawiali i myśleli bohaterowie był tak naszpikowany wulgaryzmami, że można było stracić kontekst wypowiedzi. Tylu przekleństw nie widziałam jeszcze w żadnej książce. A szkoda, bo jak już wspomniałam fabuła nie była najgorsza i mogłabym nawet polubić ten świat, ale przeczytanie czegokolwiek jeszcze napisanego w ten sposób byłoby ponad moje siły.

„Mówi się, że miłość może zabić, jeśli nie podchodzi się do niej ostrożnie.

Nie byłam ostrożna. Pozwoliłam, by to uczucie pączkowało, aż wreszcie w pełni rozkwitło, wręcz wybuchło, nie znajdując ujścia”.

🍒🍒🍒

„Nieosiągalna” autorstwa Madeline Sheehan to trzecia część serii „Niepokorna”, po którą sięgnęłam i jak na razie moim zdaniem najlepsza.

W „Nieosiągalna” poznajemy losy Cage i Tagen, a także Ellie i Michaela zwanego „Dirty”.

Tak jak w poprzednich częściach, tak i w tej nie brakuje, wulgarnego języka co chyba najbardziej mi przeszkadzało w tych książkach. Jednak tempo akcji, poruszane wątki, problemy, sam ten świat pokazany właśnie od tej brutalne strony całkowicie mnie pochłonął.

Tę książkę, czyta się w zastraszającym tempie, mimo iż tak naprawdę nie jest to łatwa, przyjemna lektura. Wzbudza szereg emocji. Zachwyca i oburza jednocześnie.

Na pewno w jakiś sposób zapadnie mi w pamięci.

„Mówi się, że miłość może zabić, jeśli nie podchodzi się do niej ostrożnie.

🍒🍒🍒

W „Nieosiągalna” poznajemy...

Jezu nie mam nic do przeklinania, ale bez przesady 😁 Cage'a lubiłam już w poprzednich częściach, ale połączenie dwóch historii trochę mnie denerwowało i się gubiłam. Ale generalnie było ok.

Bardzo wciągająca seria. Gorąco polecam 😊😉

Bardzo wciągająca seria. Gorąco polecam 😊😉

Ta książka to mieszanka wybuchowa. Poznajemy losy kilku bohaterów.  Cage i Tegan oraz Ellie i Dirty. Mężczyźni są harleyowcami,  którzy ciągle piją imprezuja,  robią nielegalne rzeczy oraz sypią z tyloma kobietami, że nie pamiętają ich imion. Jednak każdy poznaje na swojej drodze kobietę, która zmieni jego życie.  Muszą przejść wiele,  zmienić swoje nawyki oraz być lojalnym wobec swojej kobiety. Dla mężczyzn jest to trudno bo to był ich świat ale się starają bo kochają swoje kobiety. Książka pełna emocji, gniewu namiętności bólu i kłamstw ale ciekawa . Nie nudzi czytelnika bo cały czas coś się dzieje

• 2017
  • 2017