Oczekiwanie

Tłumaczenie: Małgorzata Stefaniuk
Cykl: Muzyka gwiazd (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
Wait
ew_cia

Tom 5 bestsellerowej serii Muzyka Gwiazd dla miłośniczek gorącego cyklu Sinners Olivii Cunning Rytm szalonej, namiętnej muzyki i rytm serc łączy kolejnych bohaterów serii o rockowym zespole Sunder. Ona jest jego siłą, on jej słabością. Tym razem nie pozwoli jej znów odejść… Austin Stone i Edie Evans pokochali się pierwszą miłością. Zaufali sobie, wyznali najboleśniejsze sekrety. Lecz Austin...

Austin Stone i Edie Evans pokochali się pierwszą miłością. Zaufali sobie, wyznali najboleśniejsze sekrety. Lecz Austin zdradził jej tajemnicę. Edie wyjechała, zrozpaczona, ze złamanym sercem. Nie wiedziała, że swoim odejściem złamała serce Austina...

I nagle widzi go znowu – już nie chłopca, lecz cudownego mężczyznę, jak gra na gitarze w nocnym klubie. Wszystko powraca. Pragnienie, tęsknota, ból, poczucie winy. Oboje wiedzą, że dostali drugą szansę, by pokonać przeszłość. Lecz czy odważą się zaufać raz jeszcze?

A. L. Jackson jest autorką powieści erotycznych, bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Oczekiwanie to piąty tom jej bestsellerowej serii Muzyka Gwiazd.

„Namiętność, czułość, nadzieja – takie opowieści o miłości kocham. I dlatego takie właśnie piszę”. A.L. Jackson

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

jola79 | 2017-10-02

Ze wszystkich częśći ta najmniej przypadła mi do gustu, jednak polecam

kaminaga | 2017-09-19
Przeczytana: 19 września 2017

Tom ten opowiada o młodszym bracie znanego z pierwszej i drugiej części Sebastiana. Bez rewelacji, trochę za dużo "tragizmu", ale jako kontynuację czyta się fajnie i szybko:)

tylkojego095 | 2017-10-14
Przeczytana: 14 października 2017

Z całej serii ta część bardzo mnie zawiodła, a pokładałam w niej duże nadzieje... Jak dla mnie za dużo zawodzenia itp. Musiałam się przemęczyć przez cała książkę żeby dotrzeć w końcu do fajnego zakończenia... Mam nadzieje, że pojawi się historia Asha i będzie lepsza..

paatrycjaaa4 | 2017-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2017

bardzo dużo krzywdy jak na tak nieduża ilość stron, nie lubię takiego przedstawiani postaci, ta książka mnie zmęczyła

agateczka5 | 2017-03-06
Na półkach: Przeczytane, E-book