Wait
ew_cia

Tom 5 bestsellerowej serii Muzyka Gwiazd dla miłośniczek gorącego cyklu Sinners Olivii Cunning Rytm szalonej, namiętnej muzyki i rytm serc łączy kolejnych bohaterów serii o rockowym zespole Sunder. Ona jest jego siłą, on jej słabością. Tym razem nie pozwoli jej znów odejść… Austin Stone i Edie Evans pokochali się pierwszą miłością. Zaufali sobie, wyznali najboleśniejsze sekrety. Lecz Austin...

Austin Stone i Edie Evans pokochali się pierwszą miłością. Zaufali sobie, wyznali najboleśniejsze sekrety. Lecz Austin zdradził jej tajemnicę. Edie wyjechała, zrozpaczona, ze złamanym sercem. Nie wiedziała, że swoim odejściem złamała serce Austina...

I nagle widzi go znowu – już nie chłopca, lecz cudownego mężczyznę, jak gra na gitarze w nocnym klubie. Wszystko powraca. Pragnienie, tęsknota, ból, poczucie winy. Oboje wiedzą, że dostali drugą szansę, by pokonać przeszłość. Lecz czy odważą się zaufać raz jeszcze?

A. L. Jackson jest autorką powieści erotycznych, bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Oczekiwanie to piąty tom jej bestsellerowej serii Muzyka Gwiazd.

„Namiętność, czułość, nadzieja – takie opowieści o miłości kocham. I dlatego takie właśnie piszę”. A.L. Jackson

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

magpie101 | 2017-12-29
Na półkach: Przeczytane, Muzycy
Przeczytana: 29 grudnia 2017

Ta czesc jest o Austinie, bracie glownego wokalisty Sebastiana i Edie siostrze basisty.
Obydwoje poznaja sie, gdy maja 17 lat, kazdy z nich przezyl tragedie, sa strasznie zlamani i sa dla siebie oparciem oraz pocieszeniem. Az pewnego dnia on w zlosci wyjawia komus jej najwieksza tajemnice, a ona traci do niego zaufanie i wyjezdza w nieznane. Zaraz po niej Austin opuszcza brata i zespol i rowniez znika na kilka lat. Zyje jak pustelnik, spiewa w nadmorskich barach i co kilka tygodni przenosi sie z miasta do miasta. Az pewnego dnia na swoim wystepie w latarni spotyka ja. Obydwoje przez kilka lat sie ukrywali, nie widzieli ani nie rozmawiali ze swoja rodzina, wegetowali.
W ksiazce jest duzo tajemnic, bolu i cierpienia ale za wiele tez jest opisow i mysli glownych bohaterow na temat ich zalu i rozpaczy przez co momentami ksiazka sie dluzyla jednak polecam przeczytac.

jola79 | 2017-10-02

Ze wszystkich częśći ta najmniej przypadła mi do gustu, jednak polecam

SłonecznaStronaŻycia | 2017-09-19
Przeczytana: 19 września 2017

Tom ten opowiada o młodszym bracie znanego z pierwszej i drugiej części Sebastiana. Bez rewelacji, trochę za dużo "tragizmu", ale jako kontynuację czyta się fajnie i szybko:)

Anda | 2017-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2017

W końcu po tak długim czasie udało mi się z pozytywnym finałem odejść od tej książki. Od końca sierpnia, do końca grudnia. Tyle trwała ta przeprawa. Wypełniona ona była początkowym zaciekawieniem, przechodząc przez zafascynowanie i niecierpliwość, stanąwszy przez bardzo długi czas na kompletnym znużeniu a kończąc się na delikatnym wzruszeniu. Podsumowując mimo wszystko nie jestem zachwycona. Jestem skłonna powiedzieć, że to był najgorszy, najpiekielniejszy tom z tych wszystkich przed. Jak z deszczu pod rynnę. A powodem tego nie jest wcale moje często dość optymistyczne nastawienie do rzeczywistości. Może ma z tym dużo wspólnego ale na pewno nie wszystko. Ta książka, pełna żalu, goryczy i rozpaczy. Przytłoczyła mnie tym. Nie złapała za serce, a spowodowała mdłości. Może to podłe i mocne słowa, ale... Nie wierzę, by cierpienie, zwłaszcza, gdy ma się przy sobie tyle kochających osób mogło trwać aż tyle. Trzeba być naprawdę słabym psychicznie... Albo egoistą. Bo jak można tyle ranić...

tylkojego095 | 2017-10-14
Przeczytana: 14 października 2017

Z całej serii ta część bardzo mnie zawiodła, a pokładałam w niej duże nadzieje... Jak dla mnie za dużo zawodzenia itp. Musiałam się przemęczyć przez cała książkę żeby dotrzeć w końcu do fajnego zakończenia... Mam nadzieje, że pojawi się historia Asha i będzie lepsza..

paatrycjaaa4 | 2017-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2017

bardzo dużo krzywdy jak na tak nieduża ilość stron, nie lubię takiego przedstawiani postaci, ta książka mnie zmęczyła

agateczka5 | 2017-03-06
Na półkach: Przeczytane, E-book