Moja uroda w moich rękach

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
poradniki

Jeśli chcesz ze swej urody wydobyć to, co w niej jest efektowne, a skryć to, co nie dodaje uroku, przeczytaj ten niezwykły poradnik. Prezentuje on wiele róznorodnych sposobów pielęgnacji i upiększania kobiecego ciała. Zawiera cenne rady i praktyczne wskazówki, które przy niewielkim nakładzie czasu, wysiłku i pieniędzy, pomogą ci stać się kobietą jeszcze bardziej atrakcyjną i ponętną.

Carlota | 2012-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

Dzisiaj poszłam do biblioteki zaopatrzyć się w nowe książki i akurat przez przypadek zerknęłam na tą. Książka jest treściwie napisana, aczkolwiek momentami zbyt szczegółowa. W niektórych miejscach autorka jest hipokrytką. Ogólnie dzieło autorki miło się czytało i mam nadzieję, że rady z tej książki pomogą mi stać się piękniejsze.

Aredhel | 2015-03-14
Barbara | 2014-01-11