Savoir-vivre bez tajemnic

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
poradniki

W gąszczu przepisów i nakazów dobrego wychowania czasami można się pogubić. Dla tych, któzy nieustannie się doskonalą, i to nie tylko zawodowo, lecz także w jakości kontaktów międzyludzkich, niniejsza książka jest niezbędnym podręcznikiem. dociekliwy czytelnik dowie się, jak kulturalnie postępować nie tylko od święta, ale i w zaciszu domowym, jak zachowywać się na wczasach, a także podczas takich smutnych uroczystości jak pogrzeby.

Aleksandra | 2016-07-18
Przeczytana: lipiec 2016