Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie

Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Fizjologiczne zasady odżywiania się oraz poradnik na temat tego, co jeść, aby nie chorować na powszechnie występujące choroby cywilizacyjne, w oparciu o wiedzę naukową i osobiste doświadczenia w terapii żywieniem. Zbiór ponad 250 smacznych i prostych w wykonaniu przepisów wegetariańskich, opracowanych na bazie naturalnych składników, bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego oraz rafinowanego cukru.

Karo | 2014-03-08
Na półkach: Przeczytane, 2014

Przyjęcie zdrowego sposobu odżywiania daje szansę powrotu do zdrowia w przypadku, gdy się je utraciło, w myśl zasady: zdrowiej jesz - zdrowiejesz.

wegosz | 2014-03-27
Przeczytana: 2014 rok