Spragnieni uczuć

Wydawnictwo: Harlequin
Will to love
832382035X
Avadoro

Nikt z nas nie umie przewidzieć, kiedy dopadnie go miłość. Wbrew okolicznościom, w których poznali się Kerry i Quinn, tych dwoje nie potrafi się otrząsnąć z zauroczenia. Pracują niemal bez wytchnienia, niosąc pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Kalifornii. Bezustannie narażają życie, działają w niewyobrażalnie trudnych warunkach i już dawno oswoili swój strach. Lecz nawet w takich okolicznościach można snuć marzenia o szczęściu, a nawet próbować je zrealizować.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!