Podniebny romans

Wydawnictwo: Harlequin
Ride the Thunder
8323820422
Avadoro

Los Angeles zostało dotknięte trzęsieniem ziemi. Akcja ratunkowa trwa od kilku tygodni. Nolan Galway jest pilotem śmigłowca i odbywa loty zaopatrzeniowe w wyznaczone rejony. Ku jego niezadowoleniu przydzielono mu drugiego pilota – kobietę, Rhonę McGregor. Nolan jest przekonany, że „nowa” będzie mu tylko przeszkadzać. Wkrótce okaże się, jak bardzo się mylił. Już po kilku wspólnych lotach poczują, że są sobie bardzo bliscy, zwłaszcza gdy oboje znajdą się w dramatycznej sytuacji.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004