Niewinna czarodziejka

Seria: Harlequin Orchidea
Wydawnictwo: Harlequin
Women of Innocence
Alane

Jenny Wright pokonała zły los. Mimo że nie znała rodziców i wychowywała się w kolejnych rodzinach zastępczych, zdobyła wykształcenie i pracę. Nie potrafiła jednak przezwyciężyć swoich kompleksów i brakowało jej wiary w siebie. Zdumiała się więc, gdy szef zaproponował jej udział w tajnej misji. Miała polecieć do bazy wojskowej w Peru wraz z Mattem Davisem, słynnym komandosem, którego od dawna podziwiała nie tylko za odwagę, inteligencję, ale także za męską urodę.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: autorskie