Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu

Wydawnictwo: Onepress
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

&„,Umiejętność zdyscyplinowanego zachowania, by zrezygnować z natychmiastowej satysfakcji w zamian za większą nagrodę w dłuższej perspektywie, jest nieodzownym warunkiem sukcesu&”,Katechizm dogmatów rządzących wszechświatemZamknij oczy i pod powiekami zmaterializuj swój sukces. Czy zawsze jest to pełne konto bankowe? Przeskakiwanie po kilka szczebli drabiny kariery? Błyskotliwe uwodzenie każdej upatrzonej ofiary? A może wyjście z notorycznego impasu, który na ogół nazywasz &„,życiem&”,? Wszystkim tym rządzą uniwersalne prawa, odpowiedzialne za bezbłędne decyzje i trafne wybory. A teraz otwórz oczy i zacznij czytać.Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału.Mała książka o wielkiej motywacji.

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

Adam Kwiatkowski | 2014-04-16
Paweł Lesiak | 2013-11-10