Samotni kochankowie

Tłumaczenie: Jan Zakrzewski
Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Stranded with a tall, dark stranger
Avadoro

Jak co roku Wren Matthews zamierzała samotnie spędzić święta Bożego Narodzenia na swej ukochanej farmie. I nagle los sprowadził pod jej dach Keegana, obcego mężczyznę, który poprosił ją o schronienie na jedną noc, a został na całe święta. Spokojne życie Wren zostało wywrócone do góry nogami. Odkąd poznała tragiczną przeszłość Keegana, współczuła mu i pragnęła go zatrzymać. On jednak postanowił iść dalej - ścigał przecież mordercę swojej żony i dziecka...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

Mak | 2014-03-24

Fabuła książki wydaje się dość oklepana – chory mężczyzna, potrzebujący pomocy, zjawia się w domu samotnej kobiety, w dodatku w okresie świąt Bożego Narodzenia. A jednak czytało się bardzo miło.

Bohaterowie sympatyczni, do polubienia od pierwszej strony. Dodatkowo ciepłe opowiadanie, w którym nie zabrakło dreszczyku emocji, przez drobny wątek kryminalny.

Spodobało mi się zakończenie, bardzo życiowe i logiczne. Wren i Keegan nie decydują się na szybki ślub, po trzech, czy czterech dniach znajomości, jak to czasami w Harlequinach bywa, ale jest to przemyślana decyzja po dokładnym poznaniu siebie nawzajem, o czym przekonuje nas epilog.

Książka idealna dla tych, którzy uważają, że czas świąt to czas szczególny i niezwykły.

Polecam!!

książek: 1910