Samotni kochankowie

Laura Anthony Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Stranded with a tall, dark stranger
Jan Zakrzewski
Harlequin
Stranded with a tall, dark stranger
literatura obyczajowa, romans
Jan Zakrzewski
Harlequin Romans

Fabuła książki wydaje się dość oklepana – chory mężczyzna, potrzebujący pomocy, zjawia się w domu samotnej kobiety, w dodatku w okresie świąt Bożego Narodzenia. A jednak czytało się bardzo miło.

Bohaterowie sympatyczni, do polubienia od pierwszej strony. Dodatkowo ciepłe opowiadanie, w którym nie zabrakło dreszczyku emocji, przez drobny wątek kryminalny.

Spodobało mi się...

• Harlequin Romans
  • Anthony Laura
  • Chłop jak dąb!!!
  • Seria: Harlequin romans

Dodaj cytat z książki Samotni kochankowie