Frost i zabójcza oferta

Tłumaczenie: Agnieszka Klonowska
Cykl: Jack Frost (tom 6)
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
A Killing Frost
Denton, las, stopa, Sally, gwałt, zaginięcie
Gośka

Dla wydziału policji w spokojnym Denton nastały chyba sądne dni. Bo ktoś znajduje w okolicznym lesie odciętą ludzką stopę. A nastoletnia Sally zostaje napadnięta i zgwałcona - kolejna już w ostatnim czasie. I jakby tego było mało, dwie następne dziewczyny właśnie zaginęły...

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2012

źródło okładki: http://literacki24.pl

marw | 2019-05-05
Przeczytana: 05 maja 2019

Jak w przypadku pozostałych książek o inspektorze Froście solidny, trzymający w napięciu i bardzo dobrze napisany kryminał.

Marcos | 2015-03-31
Przeczytana: 31 grudnia 2014

Jak zwykle w serii z Frostem: wciągająca akcja, wartkie tempo, świetne oddanie realizmu procedur policyjnych oraz przaśny dowcip głównego bohatera. Bardzo lubię!

MartaKa | 2014-02-19

Świetne, jak wszystkie części o Froście.Jeśli ktoś lubił doktora Housa chętnie poczyta o inspektorze Froście. No i trzyma w napięciu do końca. Polecam