Gra

Wydawnictwo: Amber
Mastership game
powieść,
hunter

Tajemnicza organizacja wywiera potężny wpływ na międzynarodową politykę i gospodarkę. Jej pięciu członków przystępuje do niezwykłej walki - zwycięzca zostanie nowym Mistrzem. Ale żaden z kandydatów nie zna jeszcze reguł Gry. I nie wie, do czego sam może się posunąć, gdy ostateczną stawką jest absolutna władza nad światem...

Adam Krukowski | 2013-04-10

Istnieje tajemnicza instytucja, która pomogą wielkim tego świata w rożnych decyzjach politycznych i militarnych, prze wiedzę i obiektywną radą dla dobra ludzkości. Zaczyna się gra o główne stanowisko w tej instytucji czyli Mistrza. Stanowisko to, można porównać z prezydentem USA czy papieżem. Jak dla mnie, bardzo irytująca książka, mimo ciekawego pomysłu idei Akademii stojącej na straży świata. Banalne i irytujące dialogi, które nie powinny mieć miejsca, bo są oczywistością. Opisy seksu typu "ich ciała się zbliżyły, wszedł w nią".

Ana | 2016-05-04
kratek | 2015-09-09