9788360192696

Trzecia część przygód inspektora Frosta roztrzepanego, niechlujnego, zapominalskiego detektywa, który pomimo (a może dziękia) swoim licznym przywarom rozwiązuje zagadki, na których połamali sobie zęby znacznie bardziej standardowi słudzy prawa. Tym razem musi stawić czoło nieuchwytnemu seryjnemu mordercy siejącemu postrach wśród mieszkańców Denton. Jakby tego było mało, w mieście zaczyna grasować podpalacz a pozornie oczywiste samobójstwo okazuje się mocno podejrzane. Przesympatyczny główny bohater, zabawne sytuacje i dialogi, precyzyjnie poprowadzona, wciągająca intryga.

kl1976 | 2016-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2016

Przygody rzotrzepanego niechlujnego inspektora Frosta .Zabawne sytuacje i dialogi,wciągająca intryga i mimo,że książka gruba (612str) czyta się szybko i przyjemnie ,z przyjemnością sięgne po inne części .

>9/52<

szachownica | 2012-05-14
Przeczytana: 11 czerwca 2012

Inspektor Frost jest świetny.

Ania | 2016-09-29
Przeczytana: 10 lipca 2010