Frost i mordercze zadanie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jack Frost". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
Night Frost
9788360192979
kryminal, detektyw
nikita181

Tym razem Jack Frost musi rozwiązać zagadkę zabójstw dzieci – giną zarówno kilkunastoletni chłopcy, jak i niemowlęta w wózkach. Wygląda to na działanie psychopaty, ale czy to możliwe, żeby w niewielkiej społeczności prowincjonalnego miasteczka ukrywał się ktoś aż tak zwyrodniały? I czy coś łączy te zbrodnie niewątpliwie chorego umysłu z odnalezieniem porwanej dziewczyny, za którą ojciec zapłacił dwadzieścia pięć tysięcy funtów okupu?

źródło opisu: Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita SA, 2008

źródło okładki: http://www.pwrsa.pl/ksiazki/frost-i-mordercze-zadanie.html

Jagoda | 2012-07-04
Przeczytana: 03 lipca 2012

Książka wciąga od pierwszej strony. Polecam każdemu kto lubi kryminały.

Ewa | 2016-11-13
Na półkach: Książki 2016, Przeczytane