Prawdziwy romans

True romance
83-87827-60-6
Tarantino, ekranizacja, scenariusz
Fisses

Pomiędzy dwojgiem młodych ludzi - którzy poznali sie nie do końca przypadkiem - rodzi się wielka miłość. A potem ci młodzi ludzie - za sprawą zbiegu okoliczności - wchodzą w posiadanie dużej sumy pieniędzy, należącej do mafii. Muszą zatem uciekać i od tego momentu wszystko staje się jeszcze bardziej skomplikowane a niezmienna pozostaje tylko wielka miłość Alabamy i Clarencea. Pierwszy scenariusz autorstwa Tarantino jest lekturą tym bardziej smakowitą, że film Prawdziwy romans został zrealizowany w reżyserii Tonyego Scotta po znacznych przeróbkach pierwotnej wersji scenariusza.

źródło opisu: OKŁADKA

źródło okładki: SCAN