Zgłosuj na książki roku 2017

Miej odwagę powiedzieć "tak"

Tłumaczenie: Barbara Orłowska
Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin
The courage say yes
rodzina, swatanie, miłość, święta
Aga

Angus chętnie spędzał Boże Narodzenie na australijskich plażach, zwłaszcza że ściągała tam cała jego rodzina. W tym roku pojawiła się pewna komplikacja - rodzina postanowiła go wyswatać. Angusowi nie spodobała się wybrana dla niego Erin, lecz jej siostra Caitlin, zaręczona z niejakim Scottem, o którym Angus coś nie coś wiedział. Angus ma teraz dwa problemy: jak powiedzieć Caitlin o Scotcie i jak ją przekonać, że on Angus, będzie inny?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000