La conspiration Merlin

francuski
Laurence Kiefe

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Książka mojego dzieciństwa, dzięki której pokochałam fantastykę.

Książka mojego dzieciństwa, dzięki której pokochałam fantastykę.

Choć nie jestem fanem fantastyki, ta pozycja przypadła mi do gustu. Lekka, przyjemna. Strony same przelatują pomiędzy palcami.

Lubisz,takie książki ?Asia lat 37,bibliotekarka zadała mi to pytanie.
Bardzo,zapisała do listy.
I już szczęśliwy,że wypożyczyłem fantasty.
Jestem już w domu,otwieram.Czytam i przenoszę się w krainę magii.
Akcja toczy się w Anglii,ale to alternatywna rzeczywistość.
Czyli to co lubię,po za tym czary,ciekawi bohaterowie.
Judyta,Mruk.
Tajemniczy Fałszywy Merlin.
Pewien smok.
Jest super.

Lubisz,takie książki ?Asia lat 37,bibliotekarka zadała mi to pytanie.
Bardzo,zapisała do listy.
I już szczęśliwy,że wypożyczyłem fantasty.
Jestem już w domu,otwieram.Czytam i przenoszę się w krainę magii.
Akcja toczy się w Anglii,ale to alternatywna rzeczywistość.
Czyli to co lubię,po za tym czary,ciekawi bohaterowie.
Judyta,Mruk.
Tajemniczy Fałszywy Merlin.
Pewien...

Przeczytana jeszcze raz już tak nie zachwyca, ale doskonale pamiętam jak będą w gimnazjum mogłabym przysiąc, że to moja ulubiona książka. Ciekawym doświadczeniem było czytać fragmenty, które nie są jakiej imponujące, ale podczas których przypomina mi się, dlaczego kiedyś mnie zachwycały. Szkoda że trochę dorosłam :(
PS
Ku mojemu zdziwieniu są tu fragmenty dość chyba makabryczne, albo słowo niedostosowane dla dzieci. Książka niby dla mniejszych czytelników, ale jednak :D

PS
Ku mojemu zdziwieniu są tu fragmenty dość chyba...

Książka bardzo mi się spodobała. Jednak było w niej coś co sprawiło, że nie potrafiłam jej zrozumieć, nie umiałam dać jej do ulubionych. Być może to przez narrację albo i nie. Chociaż często musiałam wracać na poprzednie strony aby zrozumieć to co jest dalej. Powieść ta choć wciągająca może być nie koniecznie łatwa w odbiorze.

Przyjemnie się czyta i wciąga.

Przyjemnie się czyta i wciąga.

Ciekawa pozycja. Czyta się lekko. Pobudza wyobraźnię i pozwala się oderwać na chwilę.

Książka ogólnie dobra lecz bardzo wolno się ją czyta.

Książka ogólnie dobra lecz bardzo wolno się ją czyta.

Książka odpowiednia dla dzieci i to tych bardziej wytrwałych, początek nie zachwyca. Nie jest to pierwsza książka D. W. Jones, jaką przeczytałam, ale na pewno ostatnia - klimat jej powieści do mnie niezbyt trafia, a jestem już za stara na dawanie im kolejnych szans.

Teraz czytam i może być.Tylko,że największymi minusami są:nudny początek,a także wkurzają mnie brak tytułów rodziałów tylko
podziały:Roddy-Nick.Cała trójka mogła się od początku spotkać.

podziały:Roddy-Nick.Cała trójka mogła się od początku spotkać.

• Młodzieżowe
  • Dla dzieci i młodzieży