Namiętność i złudzenia

Tłumaczenie: Patrycja Mogilska
Passion and Illusion
kobieta, miłość
katarzyna12

Monika,wychodząc z księgarni z naręczem romansów,nawet nie przypuszcza że za chwilę pozna mężczyznę ,który mógłby być bohaterem jednego z nich .Początek znajomości był nieco bolesny ,jednak ciągu dalszego każda czytelniczka może Monice pozazdrościć...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: scan własny

wiejskifilozof | 2013-12-12

Od razu zapowiadam,to nie jest literatura wysokich lotów.Lecz nie znaczy, to że jest to niczego.
Fabuła tego romansu jest prosta,kiedy Monika Grant wychodzi z księgarni wpada na nią nieznajomy i tu się zaczyna prawdziwa baaaardzo domyślna historia.
Wkrótce w życiu Moniki pojawia się pewnien policjant.Reszta książki,jest niestety banalnie domyślna ( no może poza paroma szczegółami), czyta się lekko.To taki przerywnik miedzy czymś poważniejszym.

Milo | 2016-07-16
fioletoowaa | 2016-05-12