Tylko Dla Dziewczyn, Czyli Jak Przetrwać W Szkole, Domu I Własnym Ciele

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Napisana przez dziewczyny dla dziewczyn i o dziewczynach * Jaka jesteś naprawdęa * Co jest dla Ciebie ważnea * Czy dbasz o swój wygląda * Co sprawia, że jesteś kimś wyjątkowyma Chłopakom wstęp wzbroniony! Instrukcja obsługi życia Kiedy byłaś dzieciakiem, marzyłaś, by jak najszybciej dowiedzieć się, na czym polega cały ten fun z dorosłym życiem. A potem zaczęłaś dorastać i okazało się, że wcale nie jest łatwo. Twoje ciało się zmienia, hormony buzują, rodzina i szkoła