Oczami wiary

Tłumaczenie: Ewa Nartowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Życia Duchowego". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
Through the Eyes of Faith
83-7097-397-3
wiara, Bóg
religia
Szymon

Gdyby całe życie Jezusa Chrystusa, Jego śmierć i zmartwychwstanie umieścić na jednym obrazie, to podpis pod takim obrazem powinien brzmieć: "To mam na myśli, gdy mówię, że cię kocham". Słowo Ewangelia oznacza "dobrą nowinę", nowinę o odwiecznej, bezwarunkowej miłości Boga, dobrą nowinę, że jesteśmy braćmi i siostrami kochającego Ojca, dobrą nowinę, że mamy wieczne przeznaczenie. TO wszystko nam Bóg obiecał.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!