Zgłosuj na książki roku 2017

W poszukiwaniu siebie

Wydawnictwo: WAM
TomekJ37

Kim tak naprawdę jesteś? Czy rozumiesz siebie? Podejmujesz decyzje świadomie czy źródła twoich motywacji stanowią dla ciebie tajemnicę? Czy twoje życie właśnie tak miało wyglądać? John Powell pomaga odpowiedzieć na te pytania, wskazując, że zapanowanie nad własnym życiem tylko na pierwszy rzut oka wydaje się trudne. Jasno określa źródło trudności, po czym pomaga czytelnikowi uporać się z...

John Powell pomaga odpowiedzieć na te pytania, wskazując, że zapanowanie nad własnym życiem tylko na pierwszy rzut oka wydaje się trudne. Jasno określa źródło trudności, po czym pomaga czytelnikowi uporać się z problemem, prowadząc go przez wszystkie etapy tego procesu. Czerpiąc z teorii uznanych psychologów, buduje model praktycznego działania. Przywołuje też historie osób, którym udało się pokonać wewnętrzne bariery. Uświadamia, że nikt inny, tylko my sami kierujemy autobusem naszego życia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwowam.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwowam.pl/