Bared to You

Okładka książki Bared to You Sylvia June Day
Okładka książki Bared to You
Sylvia June Day Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Rozpalona (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rozpalona (tom 1)
Penguin Books
2012-04-03
2012-04-03

Powiem krótko... nie dałam rady jej skończyć, bo poziom żenady wybiło poza skalę. Z przykrością muszę to powiedzieć... Marna podróbka Greya i nic więcej.

Uważam, że Sylvia Day w ciekawy sposób wprowadza czytelnika do świata namiętności i tajemnic z jakimi zmagają się na co dzień Eva oraz Gideon. Z zapartym tchem czekałam na kolejne części.

Jak dla mnie zdecydowanie lepsza niż Pięćdziesiąt twarzy Graya, do którego jest porównywana. Wciągnęła mnie bardzo mocno.

Po przeczytaniu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" myślałam, że nie znajdę książki, która by jej dorównała. Wtedy pewna osoba poleciła mi tą książkę twierdząc, że jest 100 razy lepsza od Greya. Oczywiście nie uwierzyłam, ale po jakimś czasie stwierdziłam, że muszę się przekonać czy miała rację. Po przeczytaniu kilku stron, uświadomiłam sobie, że ta osoba miała rację.

Z każdą stroną książka coraz bardziej mnie przyciągała i nie pozwalała mi się od siebie oderwać. Trudno jest mi znałeść książkę, którą przeczytałam w niecały jeden dzień. A jednak ta książka taka była. Czytałam ją w każdej wolnej chwili. Przewracałam strony nie mogąc doczekać się co skrywa następna i jeszcze kolejna. Naprawdę jest niesamowita. Jeśli komuś spodobał się Grey to na pewno zakocha się i w tej serii. Bardzo polecam, a ja zabieram się za kolejną część(:

Z każdą...

Czy romans biurowy zawsze musi być w podobnym stylu? To znaczy: on bogaty, oznaczający swoją "własność", jakby kontrolujący i jedno lub oboje z trudna przeszłością która teraz wychodzi "na wierzch"?
Tak jak i bohaterka co innego mówi, a co innego robi.
Nie przekonała mnie ta książka, żeby czytać dalsze części.

Tak jak i bohaterka co innego mówi, a co innego robi.
Nie przekonała mnie ta książka, żeby czytać dalsze części.

Jak sobie przypomnę, jak bardzo podobała mi się ta książka, gdy czytałam ją po raz pierwszy, to chce mi śmiać z samej siebie. Teraz, po kilku latach i tysiącach innych książek, widzę jaki to średniaczek. Zobaczyłam ją wśród innych gdy szukałam czegoś na zastój czytelniczy - pomyślałam, że książka która podobała mi się tak bardzo pomoże. No nie. Przeczytam resztę, ale tylko po to, by przypomnieć sobie o czym była. I już nigdy do niej nie wrócę.

Pierwsze pół książki było wciągające, ciekawe. Ale drugie pół to dosłownie musiałam się zmusić do przeczytania do końca. Nudno, monotonnie. Nie przeczytałam kolejnych części. Osobiście dla mnie książka była nijaka.

Super romans, książkę czyta się jednym tchem.

Super romans, książkę czyta się jednym tchem.

Nie nie nie nie. Tragedia. Nudna, przewidywalna, autorka idzie schematem - bogaty gościu, który do szaleństwa musiał zakochać się w głównej bohaterce, bo ona jest tak piękna i olśniewająca. Dotrwałam ledwo do połowy książki i odpadam. Po prostu nie. Już 50 twarzy Greya było trochę lepsze od tego, naprawdę. A to też nie była wybitna seria.

Książka jako erotyk sam w sobie jest bardzo dobra
Pełna fascynujących pikantnych fragmentów

Książka jako erotyk sam w sobie jest bardzo dobra
Pełna fascynujących pikantnych fragmentów

• Romans