Release Me
erotyka, romans, seks
Ag2S

Emocjonujący burzliwy i niebezpieczny romans wszechwładnego mężczyzny, który nigdy nie słyszał „nie”, i namiętnej kobiety, która mówi „tak” na swoich własnych zasadach Był jedynym mężczyzną, jakiego nie mogłam uniknąć. I jedynym mężczyzną, jakiemu nie mogłam się oprzeć. Damien Stark mógłby mieć każdą kobietę. Był seksowny, pewny siebie i władczy. Dostawał wszystko, czego chciał. A tym, czego...

Był jedynym mężczyzną, jakiego nie mogłam uniknąć.
I jedynym mężczyzną, jakiemu nie mogłam się oprzeć.
Damien Stark mógłby mieć każdą kobietę. Był seksowny, pewny siebie i władczy. Dostawał wszystko, czego chciał. A tym, czego chciał, byłam ja.
Nasz wzajemny pociąg był oczywisty, silniejszy od nas. Ale tak samo mocno jak pragnęłam należeć do Damiena, bałam się jego coraz śmielszych żądań. Poddanie się Damienowi oznaczało, że musiałam odsłonić najmroczniejszą prawdę o mojej przeszłości – i zaryzykować, że ta prawda nas rozdzieli.
Lecz Damiena dręczyły jego własne demony. I kiedy nasza namiętność przerodziła się w naszą obsesję, jego tajemnice zagroziły zniszczeniem jego i nas na zawsze…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Sol | 2018-05-11
Na półkach: Ebookowo, Przeczytane

Erotyk. Ja i erotyk. Dobre nie?
A jednak po długich i zawziętych namowach Koleżanki sięgnęłam. Z ciekawości, dla odprężenia, z przekory pewnie trochę też. Tak żeby mieć o czym pomarudzić. I wiecie co? Może i jest parę spraw na temat których mogłabym mieć zastrzeżenia, ale generalnie ta książka jest naprawdę ok!
No dobrze ale może przejdźmy do konkretów.

Plusy
+ Ona, śliczna ale po przejściach. Masochistka, ból daje jej ukojenie. Teoretycznie już ma to poza sobą, ale jednak cienie czają się wszędzie.
+ On. Mroczny. Z przeszłością również. Ale! Nie nadęcioch jak nie jaki Krystek Szary tylko facet potrafiący się śmiać, uśmiechać, żartować. Z poczuciem humoru. Mimo traum ma w sobie optymizm. I mimo wybitnej atrakcyjności ma wadę w wyglądzie. Kontuzję, wadę, no nie jest taki kryształowy.
+ Klimacik :hyhy: erotyczny klimacik raczej. Jak nie lubię jak się grzmocą jak perszerony w czasie rui to takie napięcie i chemię jak najbardziej tak. Tu to jest.
+ Scena seksu przez telefon. Niby...

Beata | 2017-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Kolejna z powieści erotycznych na fali Greya, ale ta jest naprawdę dobra. Namiętna, momentami romantyczna. Nikki to mądra dziewczyna z głupią matką, Damien, to fantastyczny, wbrew pozorom, empatyczny facet, taki, w którym można się zakochać…
Wszystko było świetnie, poza kulejącą końcówką - Nikki, do tej pory wykazująca się inteligencją, nagle uśpiła swe szare komórki… najpierw zarzuciła Damiena oskarżeniami, doprowadziła do kryzysu, potem nagle wszystko to stało się nieważne… Inscenizacja w stylu „Panie, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami poradzę sobie sam” była irytująca i niepotrzebna, a przyjaciele rozsiewający plotki, chyba niezbyt przyjacielscy. Książkę polecam, poza końcówką:)

kaktusowaona71 | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

"Uwolnij mnie" jest niewątpliwie, dobrze skonstruowanym erotykiem, z plastycznym przekazem obrazu na całkiem przyzwoitym poziomie. Historia choć przewidywalna, to jednak na swój sposób wciągająca, a czytelnik zaznajamiając się z nią, nie nudzi się ani przez chwilę.
Niestety. Całość nie wygląda tak różowo, jak to obiecuje wydawca na okładce i .. recenzenci.
Poprowadzenie narracji w czasie teraźniejszym było moim zdaniem dużym błędem. Kompletnie mi ten tryb nie przypadł do gustu. Zamiast gorącej historii, cały czas miałam wrażenie czytania jakiejś relacji na żywo( jak np z meczu piłkarskiego ). Zupełnie mnie to wybijało z nastroju.
Jest kilka dobrze opisanych scen, jednak zdecydowanie więcej jest takich, które przeszły u mnie zupełnie bez echa. Miało być gorrrąco i podniecająco, lecz chyba nie do końca udało się autorce ten efekt we mnie wywołać. Wielokrotnie mroziło mnie np. "ginekologiczne" słownictwo podczas opisów zbliżeń i swoisty brak pewnej finezji w tychże opisach.
Finezji,...

eMMali | 2014-10-17
Przeczytana: 16 października 2014

No muszę przyznać, że to erotyk z górnej półki. Bardzo podniecające scenki, ciekawa fabuła. Druga połowa książki juz trochę nudnawa, ale ogólnie jest super.

wiejskifilozof | 2015-10-09

To taki Grey.Ale ciut inny.Może dlatego,że główna bohaterka na słowo seks nie czerwieni się i nie chichocze.Jak dziewczyna z XIX wieku.Książka bardzo mi przypadła do gustu,bo była co tu mówić dobrze napisana.
Akcja toczy się nie tylko w sypialni.Lecz i to tu najważniejsze.Oni mieli także,coś ciekawego do powiedzenia.
A sam seks,był super opisany.Bez zabawek i pruderii.
Ciekawa i smakowita literatura.

MartaKu | 2015-06-05
Przeczytana: 03 czerwca 2015

Książka bardzo mi się podobała. Może dlatego, że dawno już nie czytałam książek z półki „erotyki”. Potwierdzam że fabuła to powtórka Grey’a i Crossa ale jak dla mnie bardziej delikatna i bardziej rzeczywista. Bohaterowie lubią seks, ale nie jest on na siłę wciskany w ramy BDSM. Lubią eksperymentować lubią różne „rzeczy” ale nie gardzą „zwykłą wanilią”. Bohaterka nie jest świętoszką, nie jest delikatną zagubioną dziewczynką. Ma swój określony charakter. A on nie obnosi się ze swoim majątkiem, ze swoją sławą, nie udaje nie wiadomo kogo, nie robi z siebie pana któremu nie można odmówić. Oboje wiedzą czego pragną i ich „gry” są takie normalne, nie są sztuczne, nie są wymuszone. Od razu sięgam po kontynuację.

myślnik | 2014-02-21
Przeczytana: 20 lutego 2014

Czy można przedstawić coś,co już było opisane?
Czy można nadać temu świeżość i nieprzewidywalność?
Czy trzeba?

Czytanie jest niewysłowioną przyjemnością poddania się woli autora/autorki,oddania się w pełni dłoni,która trzyma pióro i zgrabnie kreśli litery.
To jakbyś oddał część siebie,komuś innemu,zawiesił,czekając na efekt końcowy i powrót na miejsce tego co użyczone.
Impresja jaka pozostaje(jeśli pozostaje)wzbogaca,jest bez znaczenia,bądź zostaje zapomniana na wieki.

Czytanie jest przyjemnością i nauką w jednym.
Jeśli nic nie widzisz,lepiej zacznij układać puzzle lub zbierać znaczki.

"Uwolnij mnie"to powtórka,powtórki z rozrywki,nieunikniony konflikt między strachem odkrycia trupów w szafie,a pragnieniem zaufania i przynależności.
Powolne stadium poznawcze sylwetek bohaterów,budzi minimalną żyłkę dociekliwości w dążeniu do odkrycia całej prawdy.

Co jeśli nie miłość,ma moc oswobodzenia!

Nikki to z lekka kobieta nie do końca wyraźna,trochę jak ukryta na płótnie tożsamość...

Ranech | 2013-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2013, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 08 października 2013

wciągająca, niesamowita..

Seria (Trylogia Starka) składa się:
1. Uwolnij mnie (Release Me)
2. Wezwij mnie (Claim Me)
3. Spełnij mnie (Complete Me)
4. Take me - werja angielska - epilog
5. Tame Me: A Stark International Novella

Ulka | 2013-03-21
Przeczytana: 20 marca 2013

Christian Grey ma w posiadaniu niemal cale Seattle ,Gideon Cross zawładnął Nowym Jorkiem, ale spokojnie Stany Zjednoczone to ogromny kraj, pomieszczą wielu trzydziestoletnich miliarderów. I tak oto właścicielem niemal połowy Los Angeles okazuje się Damien Stark.

Kolejny przystojny, pełen tajemnic, charyzmatyczny ekscentryk, ze skomplikowana przeszłością, pociągiem do władzy i z tym "czymś", pewna rysą, blizną, która nie pozwala mu być totalną kostką lodu.

Nikki - to nie cnotliwa Ana i muszę przyznać, że jest dość przyjemną narratorką. Ambitna, wygadana, spostrzegawcza. Staje się obsesją Damiena, jego własnością ale i jego lekarstwem. On nie wygląda na najlepszą partię dla niej, wydaje się, że kobieta pokrzywdzona w dzieciństwie, wymaga ciepła, opieki, wsparcia - no cóż , widocznie się nie znam :)
I tak się do siebie zbliżają przez całą książkę, po drodze wychodzi, że Damien ma od groma sekretów, dopiero przy końcu zorientowałam się, że w tym tomie nie otrzymam na wszystkie...

lulamae | 2014-05-05
Przeczytana: 05 maja 2014

Bardzo wciągająca historia.

Dwudziestoczteroletnia Nikki oraz trzydziestoletni Damien.
Ona - przyjechała do LA chcąc rozpocząć nowe, samodzielne, dorosłe życie. Właśnie rozpoczęła nową pracę po ukończeniu studiów.
On - była gwiazda tenisa, multimilioner posiadający własne imperium.
Oboje z wielkim bagażem doświadczeń.
Spotykają się, ogarnia ich pożądanie nie do opanowania. Zaczyna się pewnego rodzaju starcie pomiędzy pasją, namiętnością, uczuciami oraz demonami przeszłości i nie tylko.

I jest to w sumie utarty schemat tego typu powieści, nie jest to żadna nowość. Jednak zaliczyłabym tą książkę do grupy tych dobrych i pomimo tego, że wkradł się tu schemat jest to książka przemyślana przez autorkę.

Książka mnie nie nudziła, była pełna elektryzującego napięcia między głównymi bohaterami.

Osobiście uważam, że postacie drugoplanowe mogłyby być bardziej rozwinięte, ale może stanie się to w kolejnych częściach (przynajmniej taką mam nadzieję).

Ogólnie na plus. POLECAM, a ja sama z...