Jej bohater

Wydawnictwo: Amber
Her forbidden hero
romans, miłość, mężczyzna
Wildstyle

Dla niego ona jest owocem zakazanym. Dla niej on jest najcudowniejszym bohaterem, którego rany ma uleczyć. Alyssa nie po to studiowała zarządzanie, żeby zostać kelnerką. Ale zatrudnia się w barze, bo tam pracuje Marco, jej wielka pierwsza miłość od zawsze… Marco zawsze traktował Alyssę, małą siostrzyczkę swojego najlepszego przyjaciela, jak swoją własną siostrę. I nagle w jego życiu znów...

Dla niego ona jest owocem zakazanym.
Dla niej on jest najcudowniejszym bohaterem, którego rany ma uleczyć.
Marco zawsze traktował Alyssę, małą siostrzyczkę swojego najlepszego przyjaciela, jak swoją własną siostrę. I nagle w jego życiu znów zjawia się Alyssa – dorosła i piękna. Tylko że Marco też nie jest już taki jak wtedy, gdy bronił jej przed brutalnym ojcem. Nie jest już tym samym chłopakiem, który wstępował do sił specjalnych. Od powrotu z Afganistanu co noc śnią mu się koszmary, co dzień dręczą go wyrzuty sumienia.
I jakże ma chronić Alyssę teraz, gdy bez przerwy widzi ją w swoich ramionach i w swoim łóżku?
Lecz Alyssa nie szuka w nim ochrony. Jest zdecydowana uleczyć rany swojego bohatera czułym dotykiem i rozgrzać jego serce namiętnymi pocałunkami…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

darkangel | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Przyjemna i lekka książka w sam raz na niedzielne popołudnie. Trochę romantyzmu, odrobina erotyzmu i szczypta strachu ☺ Rozterki dwojga młodych ludzi, po przejściach, którzy są sobie przeznaczeni, jednak drogę do siebie mają krętą i wyboistą.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Romans!
Panowie (a czemu nie? może któryś lubi...?) i Panie - ni mniej ni więcej - tylko romans!

Nazywanie "Jej bohatera" erotykiem to najdelikatniej mówiąc - poważna przesada.

W tej książce trudno doszukać się wielkiego erotycznego napięcia. Słownictwo i nazewnictwo jest bardziej niż uprzejme ;) A sceny łóżkowe? Jedna! (No może jedna i pół) Na dokładkę jest opisana... grzecznie? poprawnie?

Kto zaklasyfikował "Jej bohatera" jako erotyk???
Idąc tą drogą - za chwilę do literatury erotycznej będzie zaliczać się każda powieść, w której bohaterowie się całują!

Pomijając powyższe - podobało mi się. Naprawdę!
Książkę "zjadłam" jak przekąskę - jednym łyknięciem ;)
Oczywiście można się do kilku rzeczy przyczepić, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało. Było miło i słodko. Po prostu przyjemna, odprężająca historyjka.

Jeśli lubicie nieskomplikowane romanse - bez oporów sięgnijcie po "Jej bohatera"...
może stanie się i Waszym? ;)

kasandra_85 | 2013-04-14
Przeczytana: kwiecień 2013

książek: 2065
Aniutka90 | 2013-09-12
Przeczytana: 12 września 2013

Uwielbiam takie książki i takie historie. Wzruszyłam się kilka razy czytając, bardzo polubiłam głównych bohaterów i miło spędziłam przy niej czas. Ogólnie sympatyczna pozycja na "deszczowego doła".
Polecam!

Natalia | 2017-09-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 05 września 2017

To pierwsza książka tej autorki jaką przyszło mi przeczytać i było warto. Przeczytałam ją w ekspresowym tempie. Historia ciekawa z barwnymi postaciami. Napisana w sposób nieskomplikowany, lekki, który pozwala czytelnikowi się zrelaksować. Alyssa i Marco oboje mają za sobą trudną przeszłość. Ona jednak ze swoimi problemami się uporała, on niestety nie. Marco jest przyjacielem jej brata w, którym Alyssa podkochiwała się od dziecka. Nie spodziewała się, że dziecięce zauroczenie okaże się po latach być czymś znacznie trwalszym. Oboje pomagają sobie bardzo nawzajem. Przyjaźń, stawianie czoła barierom, namiętność prowadzą do miłości.
Miło spędziłam czas czytając tę książkę. Na pewno sięgnę po kolejną część.

virgo123 | 2016-04-28
Na półkach: Przeczytane, 2016, Ebooki
Przeczytana: 28 kwietnia 2016

Trochę smutna ta książka... Ale jednocześnie jest bardzo wciągająca i ciekawa, dzięki czemu przeczytałam ją w dwa dni. Ogólnie nie przepadam za motywem wojny, ale tutaj wcale mi nie przeszkadzał. No i jak dla mnie, to ona prawie wcale nie jest tak erotyczna, jak inne książki :P

TINA | 2013-05-04
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 03 maja 2013

"Jej Bohater" jest mężczyzną w którym zawsze sie kochała, a fakt że zaczynają pracować razem budzi w niej niesamowitą energię i nadzieję na ... coś więcej :)
Książka bardzo lekka i przyjemna, wspaniale buduje napięcie. I powiem szczerze, że po okładce spodziewałam się jakiegoś mrocznego erotyku, a książka okazuje się być pięknie opowiedzianą historią, dwojga dawnych przyjaciół, których miłość rozwija się mimo demonów przeszłości "Jej bohatera"
Polecam!

Joanna JJ | 2014-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2014

Bardzo fajnie napisany romans na miarę dzisiejszych czasów. Rodzeństwo uciekające przed brutalnością ojca u przyjaciela. Potem rozłąka. Ona jest w nim zakochana ale On po powrocie z Afganistanu jest już innym człowiekiem. Jest w tej powieści romantyzm, uczucie, wielka dbałość o ukochaną osobę nawet kosztem swojego wypoczynku. Fajnie się czytało, gorąco polecam. ;)

Sherry | 2014-11-23
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane
Przeczytana: 24 października 2014

Zanim zmyli was okładka, uprzedzę - "Jej bohater" nie jest powieścią erotyczną, a romansem. Zwykłym, na miarę tych, które nie nadają się do niczego innego jak pojedynczego przeczytania i zapomnienia, bo w sumie nic byście nie stracili, gdybyście nie zmarnowali czasu na historię Laury Kaye. W dzisiejszej recenzji, spróbuję przekonać was, że naprawdę jest wiele, bardziej interesujących pozycji godnych sięgnięcia, aniżeli ta.

Alyssa wraca do rodzinnego miasta po wielu latach nieobecności, choć wie, że z miejscem tym, wiąże się wiele nieprzyjemnych wspomnień. Czyż to nie świadczy o tym, że jest masochistką? Według mnie owszem, bo gdybym była na miejscu Alyssy, raczej starałabym się trzymać z daleka od miasta, z którego wspomnienia mam raczej nieprzyjemne. W każdym razie, nasza bohaterka ma jednak swój cel w powrocie. Mianowicie dowiedziała się, że najlepszy przyjaciel jej starszego brata - Marco, wrócił z wojska i zaczął pracować w tamtejszym barze. Pomyślicie - chce odświeżyć starą...

Ryjek | 2015-12-07

Taka lekka książka. Nie erotyk raczej obyczajowa z wątkiem miłosnym. Książka jest ciekawa ale nie na tyle, żeby wciągnąć bez reszty.
Marco jest idealny przystojny, wysportowany, zaradny w dodatku żołnierz tylko ma problemy natury psychicznej. Dręczą go koszmary, nie sypia w nocy, ma potworne wyrzuty sumienia ponieważ stracił kolegów na wojnie i uważa się za odpowiedzialnego za ich śmierć. Tymczasem Alyssa jest mądra (skończyła studia), piękna, ma poczucie humoru i od zawsze się kocha w Marco. Ich losy połączyło tragiczne dzieciństwo Alyssy.
No i ona chce on też ale się boi aby jej nie skrzywdzić a potem już oboje chcą to niestety pojawia się jej brat,który jest z kolej najlepszym przyjacielem i kompanem broni Marco.
Zakończenie troszkę banalne i przewidywalne.