S.E.K.R.E.T.

Cykl: Secret (tom 1)
Wydawnictwo: W.A.B.
S.E.C.R.E.T.
joly_fh

Wyrafinowana trylogia erotyczna! E.M. Adeline to pseudonim jednej z czołowych kanadyjskich producentek telewizyjnych i pisarek. Zainteresowanie trylogią S.E.C.R.E.T. wyraziła wytwórnia filmowa Sary Jessiki Parker i HBO. Młoda wdowa trafia do tajnego stowarzyszenia, które ma na celu pomóc kobietom realizować najskrytsze fantazje erotyczne i osiągnąć seksualne wyzwolenie. Mężczyźni są boscy,...

Wyrafinowana trylogia erotyczna!

Młoda wdowa trafia do tajnego stowarzyszenia, które ma na celu pomóc kobietom realizować najskrytsze fantazje erotyczne i osiągnąć seksualne wyzwolenie. Mężczyźni są boscy, fantazje intymne, prowokujące i kuszące, wszystko zaś odbywa się pod troskliwym kierunkiem tajnego matriarchatu.
S.E.K.R.E.T. to książka dla kobiet w każdym wielu, miłośniczek romansów i powieści erotycznych, wielbicielek Christiana Greya, ale także dla szerszego grona odbiorców, którzy poszukują powieści o kobietach dążących do spełnienia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.wab.com.pl

Kasiek | 2015-01-08
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 07 stycznia 2015

Ta książka to bajka dla dorosłych o Kopciuszku i tłumie erotycznych królewiczów. Całość jest nierzeczywista, niemniej jednak fantazje erotyczne głównej bohaterki przedstawione są ze smakiem i wyczuciem. Fabuła skupia się przede wszystkim na niezobowiązującym seksie, ale nie brakuje też wątku miłosnego. Zakończenie zaskakujące, a przy tym rewelacyjne, dzięki czemu z pewnością sięgnę po kontynuację.

kasandra_85 | 2013-10-04
Przeczytana: październik 2013

| 2014-01-28
Przeczytana: 17 stycznia 2014

S.E.K.R.E.T. to nic innego jak cudowna kobieca FANTAZJA. Trochę mi przypomina "Szkołę żon" Magdaleny Witkiewicz (którą swoją drogą bardzo polecam).
Czyta się szybko, nie jest wulgarna, wciąga. No i jak to w fantazjach bywa-mnóstwo w niej zbiegów okoliczności.
Cassie nie miała łatwego, ani przyjemnego życia. Mąż pił, awanturował się, nie dbał o nią. Kiedy zginął w wypadku, właściwie poczuła ulgę, ale nie mogła dojść do siebie. Żyła jednostajnie: praca-dom-praca-dom-praca. Aż do pewnego dnia, kiedy przypadkiem znalazła pamiętnik, baaardzo osobisty. Od tego momentu wszystko nabrało ogromnego tempa :) Tu zaczyna się brak możliwości oderwania się od czytania :D
Koniec książki jest tak...denerwujący, że od razu mam ochotę sięgnąć za kolejną część!

Polecam :)
Anka

Magda | 2013-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2013

Zakochałam się w niej. Cudna. Przepiękna. I nie można się od niej oderwać do ostatnich stron. A gdy już się tam dotrze - miałam ochotę rzucić nią o ścianę nie wierząc, że tak ma wyglądać końcówka. Jak można przejść przez tyle lekcji a na końcu zostać tak, jak Cassie? Mimo wszystko, chciałabym do takiej organizacji się zgłosić. A co - wszak tam są tylko ci najprzystojniejsi, najlepsi, najseksowniejsi i ci wszyscy naj naj naj. Od tego piękna czasem było mi niedobrze. Ale nadrabiał to mój kochany Nowy Orlean :) Zdecydowanie warta polecenia.

TINA | 2013-08-12
Przeczytana: 10 sierpnia 2013

WOW! Książka jest naprawdę odważna, intrygująca i tajemnicza! Ma bardzo erotyczne opisy ale nie są one w ogóle wulgarne. Choć jest krótka, to bohaterkę poznajemy powoli, możemy zobaczyć jak następują w niej zmiany. Jej wewnętrzna walka z przeszłością, jej odważna decyzja i wspaniałe doświadczenia... Niesamowita!
Zakończenie było największym zaskoczeniem, nie mogę się doczekać następnej części. POLECAM!

Masumi11 | 2013-08-08
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Moje, 2013
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Jeżeli gdzieś istnieje naprawdę S.E.K.R.E.T - to ja chce zostać członkiem :)
Rewelacyjna opowieść o kobiecie 35-latce, wdowie, która dzięki cudownej organizacji jaką jest Sekret odkrywa i poznaje siebie na nowo ...
Dziesięć erotycznych fantazji, dziesięciu zupełnie obcych mężczyzn, dziesięć zupełnie różnych doznań które zmieniają jej życie.
I ten jeden ukochany, jedna noc....
I rzut książka o ścianę !
Ufffff
Z niecierpliwością czekam na dalsze części trylogii i losy Cassie i Willa.

Jomi | 2013-09-28
Na półkach: Przeczytane, Ebook

Przeczytałam historię Cassie , która jak baśniowy Kopciuszek doznaje przemiany z sierotki w królewnę pod wpływem organizacji S.E.K.R.E.T. i zachwytów tą książką nie rozumiem. Faktycznie lektura lekka, na jeden wieczór, opisy przygód erotycznych bohaterki nie są wulgarne, ale żadnego WOW nie doznałam. Kolejne fantazje Cassie znacząco nie różnią się od siebie, zaskakujących zwrotów akcji brak , poza tym nagle wiele osób z otoczenia bohaterki okazuje się być powiązanych z tajemną organizacją...naiwna bajeczka , gdzie chyba jednak autorce zabrakło pomysłu na dalszą fabułę . Jeżeli to jest lepsza pozycja niż historie Greya, to pozostaje mi cieszyć się , że nie skusiłam się wcześniejszą trylogię.

| 2014-03-29
Przeczytana: 29 marca 2014

Opinia...
Tak, jak dla mnie ok :)
Szukałam czysto erotycznej książki bez tzw. romantycznego bełkotu.
Na szczęście chyba znalazłam, bo ta książka nie jest nim przesiąknięta.
Trochę słaba ta fabuła, bo tu zakompleksiona niewidzialna kobieta zostaje zwerbowana aby odkryć na nowo swoją sexualność... Trochę to słabe i mało oryginalne, ale samo jej odkrywanie już jak najbardziej ok...
I jak dla mnie wielki i ogromny plus - bohaterka w odpowiednim wieku hahahahahha :)
Czy polecam - hmmm zależy co kto lubi,
czy sięgnę po nią drugi raz? Niekoniecznie,
ale czas z nią uważam za dobrze spędzony :)

MartaKu | 2013-10-15
Przeczytana: 12 września 2013

Super, czekam na dalszy ciąg. Organizacja spełniająca fantazję, hmmmm szkoda że takiej nigdzie tutaj nie ma.

triste | 2013-08-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 10 sierpnia 2013

Od czasu fenomenu trylogii o Greyu, literatura erotyczna stała się popularna nie tylko wśród czytelników, ale również wśród pisarzy. Nagle wchodząc do księgarni mamy problem ze znalezieniem czegoś innego co nie dotyczy erotyki, a jadąc autobusem widzimy tysiące reklam tych oto książek. Gdy już najdzie nas ochota na erotyk mamy przysłowiowy zawrót głowy i nie wiemy co wybrać, by się nie rozczarować. Nie wspominając już o tym, że większość tych książek jest do siebie zbyt podobna. A przecież każdy, sięgając po coraz to nowszą książkę pragnie zachwycić się niezwykłą historią, a nie przeżywać znowu to samo. Sięgając po „S.E.K.R.E.T.” na pewno się nie rozczarujecie.
„S.E.K.R.E.T.” to opowieść o młodej wdowie, która trafia do tajemniczej organizacji, realizującej fantazje erotyczne kobiet. To tutaj zostaje poddana metamorfozie i podróży w głąb swej duszy.
Książka mimo wielu bardzo erotycznych opisów pozostaje smaczna, czego brakowało mi w „50 twarzy Greya”. Wraz z kolejnymi rozdziałami...