S.E.K.R.E.T.

2013-06-19
2013-06-19
Piotr Grzegorzewski
literatura erotyczna E.M. Adeline Erotica

Lekka lektura, warta polecenia.

Lekka lektura, warta polecenia.

Książkę czytałam trochę na raty, najpierw jakieś 75% ciągiem, a resztę po 3 tygodniach. Dlaczego?
Jest to całkiem przyjemna powieść, z sympatyczną główną bohaterką, która, będąc po 30-stce, nie oczekiwała już zbyt wiele od życia. Los jednak postanowił z nią trochę poszaleć, a jak się to odbyło, pewnie wiele z was się domyśla. Pikantne sceny nie są przesadzone, trwają niedługo, są w miarę wyważone, nie dostajemy tu jakiegoś ociosanego porno. Problem w tym, że kolejne sytuacje, w które raz po raz wpada nasza Cassie są po jakimś czasie nużące, bo trochę do siebie podobne. Żadnych zwrotów akcji, zaskakujących momentów, po prostu kopiuj wklej rozdział za rozdziałem. Myślałam, że po przerwaniu lektury już do niej nie wrócę.
Przypadkiem, z braku innej książki pod ręką, postanowiłam ją dokończyć i z zaskoczeniem stwierdziłam, że było warto. Pod koniec powieści mamy trochę zaskoczeń, trochę szybsze tempo, no i historia zostaje tak poprowadzona, że po prostu muszę sięgnąć po drugą część!

Świetna książka, czyta się lekko i przyjemnie, zaskakujące zakończenie - polecam :)

Cassie to młoda wdowa, życie jej nie oszczędzało, ale ma szansę coś z tym zrobić. Wystarczy, że powie: TAK. Ryzykuje i w dziesięciu krokach pokonuje swoje kolejne bariery, odkrywa swoje najskrytsze pragnienia. Z zastraszonej, nieśmiałej kobietki, przeistacza się w świadomą własnej wartości i pewną sie­bie osobę, twar­do stą­pa­jącą po zie­mi, świadomą swojej seksualności, gotową na nowe wyzwania. Na koniec musi dokonać wyboru. Wtedy uświadamia sobie własne uczucia, pragnienia, lecz przewrotny los jak zawsze wszystko komplikuje. Ostatecznie przyłącza się do organizacji S.E.K.R.E.T. Ciekawe co będzie dalej?
Szybko się czyta, wciąga. Książka mówi o odwadze, odnajdywaniu w sobie kobiecości, seksapilu, o czerpaniu przyjemności z seksu.

Nie wiem skąd tak dobre oceny... Wszystko w tej książce jest tak egzaltowane że aż zęby bolą. A druga część czeka na Kindle... Uff...

Można się uśmiać, jeśli ktoś nie ma zamiaru brać tej książki na poważnie. Ta lektura nawet miała potencjał - na początku. Potem przemyślenia autorki stawały się coraz płytsze, a wraz z nimi treść utworu. Uwaga: książka zawiera pseudo-erotyczne opisy scen z drewnianymi dialogami. :D

Nie polecam.

Nie polecam.

Młoda wdowa trafia do stowarzyszenia, którego celem jest pomoc kobietom w realizacji fantazji erotycznych oraz w osiągnięciu wyzwolenia seksualnego. Na swojej drodze spotyka przystojnych mężczyzn, którzy realizują jej prowokujące wizje. Wszystkie spotkania odbywają się pod opieką tajnego zgromadzenia.
“S.E.K.R.E.T.” jest to erotyk napisany z perspektywy głównej bohaterki Cassie. Fabuła skupia się na teraźniejszym życiu kobiety, która młodo została wdową i zatrzymała się w miejscu. Przez kolejne strony czytelnik obserwuje zachodzące w niej zmiany. Historia jest intrygująca i co najważniejsze, nie jest wulgarna. Opisane sceny erotyczne są zmysłowe i różnorodne. Momentami zniechęcały mnie przydługie opisy, które niewiele wnosiły do samej akcji. Zakończenie książki jest zaskakujące, dlatego z ciekawości sięgnę po drugi tom. Mimo, że nie jestem fanką erotyków to ten tytuł chciałam przeczytać. Nie żałuję, książka pobudza zmysły, jest kobieca i przyjemna w odbiorze.

“S.E.K.R.E.T.” jest to erotyk napisany z perspektywy głównej bohaterki...

WOW jest porostu genialna polecam wszystkie części. Książka bardzo przypadła mi do gusta jest bardzo odważna ma bardzo erotyczne opisy a tym bardziej najbardziej tajemnicza no i intrygująca. Polecam wszystko części😍

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacja :) super się czyta, wciąga :)

Rewelacja :) super się czyta, wciąga :)

• Erotyk