Wewnętrzne światło

Wydawnictwo: Sza
Na poroge vnutrennogo mira
838753014X
poradniki

Książki zawierają kursy rozwoju duchowego, których trzonem jest samoregulacja psychoenergetyczna. Poza nią w części dla początkujących opisane są metody walki z bólem, a w części dla zaawansowanych metody twórczego wykorzystania siły własnych myśli do poprawy stanu zdrowia, rozwoju fizycznych i energetycznych możliwości. Autor obok wschodnich praktyk wykorzystuje metody starosłowiańskie, zaadoptowane dla potrzeb współczesnego człowieka. W części dla początkujących poznasz m.in. doskonałe ćwiczenia kręgosłupa, niezwykłe sposoby relaksacji, metodę uderzeń chłodem, pracę z pierścieniami, różne techniki lecznicze (Obmywanie, Tafla, Krab, oddychanie organami), zestaw ćwiczeń oddechowych Lotos , trans medytacyjno-uzdrowicielski (który pomoże ci poradzić sobie z bólem), wiele różnych medytacji, ładowanie energetyczne organizmu, praktyczne metody pracy z różnymi drzewami, metody pracy z czakrami aż po przebudzenie kundalini.

źródło opisu: Wydawnictwo Sza, 1997

źródło okładki: http://www.wydawnictwosza.pl