Odkrycie siebie. Starosłowiańskie praktyki uzdrawiające Wielkiej Tradycji Północy

Wydawnictwo: Kos
poradniki

Książka opowiada o tajemnej wiedzy Wielkiej Tradycji Północy starosłowiańskiej nauce o doskonaleniu ducha i ciała. Sądzono, że wiedza ta zaginęła, w rzeczywistości jednak była jedynie dobrze ukryta przed okiem ciekawskich. Obecnie pojawiła się możliwość podzielenia się nią z Czytelnikiem. Będzie on miał okazję poznać właściwości energetycznej budowy organizmu, zdobędzie umiejętność pracy z węzłami energetycznymi, a także pozna nowe, nieznane dotąd struktury, które pomogą szybko odzyskać zdrowie i poprawić samopoczucie. Książka napisana jest w taki sposób, aby każdy mógł zapoznać się z pradawną wiedzą i zastosować ją w życiu. Mało jest w niej teorii czy rozważań ogólnofilozoficznych. Pomoże ona inaczej spojrzeć na naszą codzienność, dostrzec coś nieoczekiwanego, nowego w tym, co znamy… Jest to praktyka, która poprawi życie człowieka, jeśli tylko tego zapragnie!

figlozof | 2016-11-03
mariola | 2016-10-30