W ogniu uczuć

Wydawnictwo: Harlequin
Plain Jane & the hotshot
8323820392
Avadoro

Młode kobiety przyjeżdżają do Montany na obóz przetrwania. Mieszkają w dziczy i uczą się, jak przeżyć w trudnych warunkach. Łączy je jedno: wszystkie są samotne. Jedna z nich, Joanna Lofton, leczy złamane serce. Szybko okazuje się, że kobiety nie są same w lesie - w pobliżu stacjonuje oddział strażaków, gdyż teren ten jest zagrożony pożarem. Ich dowódca, Nick Kramer, od pierwszej chwili jest...

Szybko okazuje się, że kobiety nie są same w lesie - w pobliżu stacjonuje oddział strażaków, gdyż teren ten jest zagrożony pożarem. Ich dowódca, Nick Kramer, od pierwszej chwili jest zauroczony Joanną. Czy to możliwe, by w leśnym pustkowiu w czasie akcji spotkał dziewczynę swoich marzeń?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: http://www.harlequin.pl