Rogi Minotaura

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skrzydła Czasu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7162-452-2
przygodowa
Umina

Gra Skrzydła czasu przenosi bohaterów - Pawła i Karolinę - na Kretę. Zawierają tam oni znajomość z mitycznymi postaciami: Ikarem i Ariadną. Dedal pokazuje im swoje wynalazki, a król Minos pozwala zwiedzić swój pałac. Rogi Minotaura to trzecia, proponowana przez Ewę Nawrocką, podróż po zamierzchłej przeszłości. Książeczka wprowadza młodych czytelników w świat starożytnych mitów, przekazuje wiedzę o dawnych wierzeniach i obyczajach.

źródło opisu: www.siedmiorog.pl

źródło okładki: www.siedmiorog.pl