Sama prawda o życiu seksualnym nastolatków

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Od spontanicznego podrywu do świadomych wyborów, czyli co się kryje w sercu, w głowie i w łóżku Twojego nastolatka Kiedy kończą się beztroskie lata dzieciństwaa Co dzisiejsza młodzież wie na temat seksua Czy edukacja prowadzona w tym zakresie jest wystarczającaa Jak będąc rodzicem, opiekunem, wychowawcą, powinieneś rozmawiać z nastolatkiem, by chciał Cię słuchać i nie wstydził się mówića To pytania, które zadajesz sobie każdego dnia, wiedząc, że odpowiedzi mogą być naprawdę brzemienne w skut

bibi | 2012-09-07
agnieszqa | 2011-08-14