Jak kochać kłopotliwych bliskich. Trening

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Kochaj, ale nie pozwól, by ta miłość Cię zniszczyła Akceptuj najdroższe Ci osoby i miej wiarę w siebie Pomagaj innym i otwórz się na pomoc z zewnątrz Dowiedz się, jak przejść od słów do czynów &—, jak kochać trudne osoby i dalej żyć Antidotum na miłość toksyczną Miłość jest ślepa. Nie od dziś wiadomo, że &„,kochać&”, jest łatwo powiedzieć, trudniej jednak wykonać, zachowując przy tym równowagę pomiędzy romantycznymi porywami serca a racjonalnym spojrzeniem na świat. Kochamy, mimo że

mariola | 2016-11-20
litpawel | 2015-07-30