św. Hildegarda z Bingen. Praktyczny poradnik zdrowego życia

Wydawnictwo: M
poradniki

Co to znaczy żyć zdrowo? Dlaczego trzeba zachowywać umiar i codziennie zażywać ruchu? Jak praktykować sześć złotych reguł Hildegardy? Jakie są podstawowe zasady zdrowego odżywiania dotyczące napojów, przypraw, kuracji, postu, stosowania środków leczniczych? Jak zacząć? Ten poradnik każdemu zainteresowanemu „nowicjuszowi” w możliwie prosty i komunikatywny sposób przybliży podane przez Świętą Hildegardę z Bingen zasady zdrowego życia.

Agata Iwanowska | 2013-08-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki