Od Przewodnika do Inspiratora czyli Coaching przez Duże "C"

Tłumaczenie: Beata Szczepaniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wydanie pierwsze w języku polskim". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: PINLP
From Coach to Awakener
83-923195-0-8
ela_pio

Od Przewodnika do Inspiratora, czyli coaching przez duże "C" Książka Od Przewodnika do Inspiratora, czyli coaching przez duże "C" jest swoistym podręcznikiem dla osób zajmujących się opieką, pomaganiem, wspieraniem, przewodzeniem a wreszcie inspirowaniem innych osób. Celem przyświecającym autorowi było stworzenie oraz dostarczenie usystematyzowanego modelu przeprowadzania zmiany u osób, z...

Od Przewodnika do Inspiratora, czyli coaching przez duże "C"

Książka Od Przewodnika do Inspiratora, czyli coaching przez duże "C" jest swoistym podręcznikiem dla osób zajmujących się opieką, pomaganiem, wspieraniem, przewodzeniem a wreszcie inspirowaniem innych osób. Celem przyświecającym autorowi było stworzenie oraz dostarczenie usystematyzowanego modelu przeprowadzania zmiany u osób, z którymi pracuje prowadzący je "lider/przewodnik". Mocną stroną takiego ujęcia tematu jest wszechstronność, jaką uzyskał autor. Czerpie on wiedzę z ponad 25 letniej praktyki w zakresie coachingu, konsultingu, treningów oraz doświadczenia w pracy z szerokim wachlarzem klientów, z którymi pracował - zaczynając od klientów indywidualnych, poprzez wspieranie rozwoju osób pracujących w organizacjach (firmach) różnej wielkości, kończąc na międzynarodowych projektach realizowanych dla globalnych korporacji. Ta praktyka w połączeniu z wiedzą z zakresu Neurolingwistycznego Programowania, którego jest jednym z najbardziej znanych współautorów i aktywnie tworzących nauczycieli, pozwoliła Diltsowi zaproponować zintegrowany model uczenia się, wyznaczania i wprowadzania zmiany w życiu (zarówno osobistym jak i zawodowym).

źródło opisu: http://dilts.pinlp.pl/

źródło okładki: http://dilts.pinlp.pl/