Network. Pięć miesięcy przed 11 września

Tłumaczenie: Grzegorz Ciecieląg
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Thriller". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wołoszański
The Network
xoxo

Na kilka miesięcy przed zamachem 11 września służby wywiadowcze całego świata zostają postawione w stan pogotowia. Anthony Taverner, były oficer armii, obecnie na usługach brytyjskiego wywiadu, otrzymuje na pozór proste zadanie - zniszczyć skład pocisków stinger na terenie opanowanego przez talibów Afganistanu. Ale w świecie szpiegów pozory często mylą. Gdy rozpoczyna się wyścig z czasem,...

Ale w świecie szpiegów pozory często mylą. Gdy rozpoczyna się wyścig z czasem, Taverner deklaruje lojalność wobec organizacji, o której istnieniu nie mogą dowiedzieć się nawet jego najbliżsi sojusznicy...

źródło opisu: Wołoszański Wydawnictwo Sensacje XX wieku, 2011

źródło okładki: http://www.woloszanski.pl/katalog.b_86