Jak przezwyciężyć nieśmiałość?

Wydawnictwo: Salwator
poradniki

Nieśmiałość, wstydliwość, niskie poczucie własnej wartości, brak zaufania do ludzi i do świata, problemy z porozumiewaniem się są coraz bardziej powszechne wśród młodych ludzi. Jak z nimi walczyć i czy w ogóle warto próbować? Czy rodzimy się nieśmiali, czy stajemy się tacy w ciągu życia? Jak to się dzieje, że mamy tak niską samoocenę? Dlaczego boimy się zaufać? Dlaczego nie dostrzegamy, że jesteśmy wyjątkowi? Czy potrafimy zaakceptować nasze słabości i wady? Na te i wiele innych ważnych pytań znajdziemy odpowiedzi w najnowszej książce Valerio Albisettiego, autora prawdziwych bestsellerów w dziedzinie psychologii duchowości.

tomjan | 2015-12-22
Concept_Loop | 2015-08-24