Dwa wesela

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Wedding planner tames rancher!
8371491980
Avadoro

Kto komu ustąpi? Lea poznała Wade’a, kiedy zlecił jej firmie zorganizowanie wesela swojej córki. Mężczyzna oczarował ją od pierwszej chwili, lecz bojąc się utraty niezależności, była zdecydowana zachować do niego dystans. W pewnym momencie uległa jednak namiętności. Później namiętność przerodziła się w miłość, mimo to widoki na wspólną przyszłość były marne. Lea ciągle zadawała sobie pytanie:...

Kto komu ustąpi?

Lea poznała Wade’a, kiedy zlecił jej firmie zorganizowanie wesela swojej córki. Mężczyzna oczarował ją od pierwszej chwili, lecz bojąc się utraty niezależności, była zdecydowana zachować do niego dystans. W pewnym momencie uległa jednak namiętności. Później namiętność przerodziła się w miłość, mimo to widoki na wspólną przyszłość były marne. Lea ciągle zadawała sobie pytanie: Czy para ludzi, którzy są przywiązani do swojego stylu życia i nie zamierzają go zmieniać, ma szansę ułożyć sobie to życie we dwoje?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998