Podwójny romans bliźniaczek

Tłumaczenie: Anna Walęcka
Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
The Texas ranger and the tempting twin
Avadoro

Quinn O'Byrne, Straznik Teksasu, bez reszty był pochłonięty swoją misją. Musiał zdobyć zaufanie Kerstin i dzięki jej pomocy odszukać Meghan, jej bliźniaczą siostrę. Ona z kolei miała doprowadzić go do człowieka, któremu poprzysiągł zemstę. To był jedyny cel życia Quinna. Tymczasem Kerstin sprawiła, że z coraz większym trudem mógł się skupić na prowadzonym śledztwie. Zaczął myśleć o ułożeniu sobie życia na nowo. Czy zdoła jednak zapomnieć o koszmarach z przeszłości i uwierzyć w oczyszczającą moc miłości?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

izomorfia3 | 2013-12-13