Siła wyższa

Wydawnictwo: Czytelnik
Het lijk in Haarlemmer Houttuinem
kryminał, Amsterdam, śledztwo
Ewa

"Ona się przyznaje, że rzuciła mu na głowę grubą książkę, masz nawet zeznanie na piśmie, porządnie przez nią podpisane. Taki guz to jest na przykład poważne uszkodzenie ciała, będę jeszcze musiał zobaczyć raport lekarza. I ona jest w ciąży z Pietem. A on nigdy nic dla niej nie zrobił, a co jej dał w prezencie, musiała mu oddać."

źródło opisu: Wyd. Czytelnik, 1982

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

Turniquet 92 | 2015-05-05

Nie będę zdradzać zbyt wielu szczegółów tej książki, po prostu zachecam do przeczytania dla mnie to super wciągającą powieść sensacyjna holenderskiego autora. Dwóch detektywów a jakże stara się rozwikłać sprawę śmierci wlasciciela Fundacji HIndystycznej zajmującej się odnową duchową. Zabójstwo a może samobójstwo? A może coś jeszcze? Co, kto, kiedy i dlaczego, dowiecie się jak przeczytacie. Polecam, bo mnie wciągnęła, zarwalam noc:-) Plus dla autora za lekki, chumorystyczny, ale i inteligentny styl