365 dni seksu

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7626-819-4
poradniki
Marysia

Książka ta nie jest przewodnikiem po świecie seksu. Chcieliśmy jednak w niej ukazać całe jego bogactwo: od wyrafinowanych gier seksualnych i wyzywających pozycji, aż po fantazje, które miewamy wszyscy. Przyjemność płynąca z seksu stanowi podstawę zadowolenia fizycznego i psychicznego każdego człowieka, które decyduje o jakości życia. Warto postarać się, aby seks jak najdłużej nas cieszył i...

Książka ta nie jest przewodnikiem po świecie seksu.
Chcieliśmy jednak w niej ukazać całe jego bogactwo: od wyrafinowanych gier seksualnych i wyzywających pozycji, aż po fantazje, które miewamy wszyscy. Przyjemność płynąca z seksu stanowi podstawę zadowolenia fizycznego i psychicznego każdego człowieka, które decyduje o jakości życia. Warto postarać się, aby seks jak najdłużej nas cieszył i warto być otwartym na coraz to nowe źródła przyjemności. .
Wystarczy rozejrzeć się dookoła i puścić wodze wyobraźni. .
Mamy nadzieję, że książka ta wniesie powiew świeżości do waszego życia seksualnego. Reszta niech pozostanie sprawą wyobraźni

źródło opisu: Firma Księgarska Jacek Olesiejuk, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/330304/

Michelle | 2018-03-03
Przeczytana: 03 marca 2018

No nie spodziewałam się po 672 stronach aż takiej słabizny. W sumie, aż nie wiem jak to ocenić, niby fajnie bo jednak inspiracji jest sporo, większość zdjęć jest miłych dla oka, aleee... Dużo pomysłów się powtarza, część różni się tylko detalami. Opisy są bardzo skąpe, np. '13 grudnia, bikini, bikini jest strojem bardzo zmysłowym. Dlaczego nie założysz go w domu?' i na tym koniec.. Zbyt duża większość 'inspiracji' tak właśnie wygląda, poza tym są dość banalne i oklepane. Z całej książki spodobało mi się może z 10 pomysłów, reszta jest dla mnie mizerna.