365 dni seksu

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7626-819-4
poradniki
Marysia

Książka ta nie jest przewodnikiem po świecie seksu. Chcieliśmy jednak w niej ukazać całe jego bogactwo: od wyrafinowanych gier seksualnych i wyzywających pozycji, aż po fantazje, które miewamy wszyscy. Przyjemność płynąca z seksu stanowi podstawę zadowolenia fizycznego i psychicznego każdego człowieka, które decyduje o jakości życia. Warto postarać się, aby seks jak najdłużej nas cieszył i...

Książka ta nie jest przewodnikiem po świecie seksu.
Chcieliśmy jednak w niej ukazać całe jego bogactwo: od wyrafinowanych gier seksualnych i wyzywających pozycji, aż po fantazje, które miewamy wszyscy. Przyjemność płynąca z seksu stanowi podstawę zadowolenia fizycznego i psychicznego każdego człowieka, które decyduje o jakości życia. Warto postarać się, aby seks jak najdłużej nas cieszył i warto być otwartym na coraz to nowe źródła przyjemności. .
Wystarczy rozejrzeć się dookoła i puścić wodze wyobraźni. .
Mamy nadzieję, że książka ta wniesie powiew świeżości do waszego życia seksualnego. Reszta niech pozostanie sprawą wyobraźni

źródło opisu: Firma Księgarska Jacek Olesiejuk, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/330304/