Gladiator

Wydawnictwo: Harlequin
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Gladiator’s Honour
Avadoro

Starożytny Rzym, 65 rok p.n.e. Przekonali się, że są dla siebie stworzeni, jednak Rzymianka z rodu patrycjuszy nie może poślubić gladiatora. Oboje, zarówno Julia Antonia, jak i Walens Trak, są tego w pełni świadomi, a mimo to nie zamierzają wyrzec się miłości. Julia opiera się macosze, która chce jak najszybciej i najkorzystniej wydać za mąż nielubianą pasierbicę. Walens stawia wszystko na...

Starożytny Rzym, 65 rok p.n.e.

Przekonali się, że są dla siebie stworzeni, jednak Rzymianka z rodu patrycjuszy nie może poślubić gladiatora. Oboje, zarówno Julia Antonia, jak i Walens Trak, są tego w pełni świadomi, a mimo to nie zamierzają wyrzec się miłości. Julia opiera się macosze, która chce jak najszybciej i najkorzystniej wydać za mąż nielubianą pasierbicę. Walens stawia wszystko na jedną kartę. Podczas zbliżających się igrzysk musi zwyciężyć i z rąk Cezara otrzymać drewniany miecz, co jest równoznaczne ze zdobyciem wolności. Wie, że przyjdzie mu walczyć z bardzo groźnym przeciwnikiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2007

Ania Mróz | 2013-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2013

Książka zaskoczyła mnie, przyznaję, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Myślałam, ze będzie gorsza, ale podobała mi się. Dobrze i lekko się ja czyta. Bardzo ciekawa historia.