Srebrna Dama

Tłumaczenie: Magdalena Mikołajewska
Cykl: Milla & Sugar (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Dama d'Argento
beaciaa9

W Old Town panuje nastrój podniecenia: w Ogrodzie Botanicznym ma się odbyć długo wyczekiwany pokaz mody z kolekcji projektowanej przez mamę Sugar. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, ponieważ honorowym gościem pokazu będzie Laelia, królowa elfów. Tymczasem perfidny wysłannik Ciemnych Ludzi snuje tajemne plany, żeby odebrać pięknej elficzce jej wszystkie moce… Milla i Sugar ponownie wkroczą do akcji!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

aminaami | 2015-09-22
Przeczytana: 21 września 2015

Nawet ciekawa książka, gdzie autorowi wciąż udaje się czymś zaskoczyć. Nie wiem jak ją określić, bo nie czytam podobnych książek. Przeczytałam z nudów w pracy, bo akurat była pod ręką.

Elena | 2014-03-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Jedna z lepszych części cyklu :)