Złoty feniks

Cykl: W.I.T.C.H. Rozbita Kula (tom 4) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Golden Phoenix
W.I.T.C.H, Magiczni, Fantasy, Dziecięce

Wiele wieków temu, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej niż dzisiaj, rozbiła się magiczna Kula. Według przepowiedni ten, kto złoży ją z powrotem, będzie decydował o losach wszechświata. Tym kimś chce zostać okrutny Gorgon, bezcielesny, przypominający ducha więzień czarodziejskiej fortecy Kondrakar. Gorgon ucieka z więzienia i przepada bez śladu. Najgorsze, że potrafi bez przeszkód podróżować w czasie. Jeśli Gorgon zdobędzie Odłamki rozbitej Kuli, świat czeka zagłada. W Kondrakarze wiedzą, że istnieje tylko jeden sposób, by go powstrzymać.

źródło opisu: okładka

Dzieciństwo powraca! (zauważyłam przypadkiem u kogoś w biblioteczce i sobie przypomniałam, jak to swego czasu się w tej książeczce zaczytywałam... Cała seria mi się bardzo podobała :3 )

| 2014-09-20

Och niestety przegrana walka pięciu przyjaciółe, ale i tak wciągająca lektura. Musicie ją przeczytać:)

książek: 1900
Gwathgor | 2014-12-12
Przeczytana: 11 grudnia 2014

Szkoda, że nie przeczytałam tej książeczki z siedem lat temu, tuż po "Orlich szponach". Chociaż może z drugiej strony lepiej, bo trochę dłużej Mrówka wydawał mi się sympatyczny (programowy hejt na Wyrocznię mode on).

Noise | 2012-11-15

Ta książka bardzo mi się podoba. Czytałam wszystkie 4 części i również mi się podobały. Fajna książka i polecam całą serie. :D

Kanakuji | 2011-10-03

Fantastyczna książka serdecznie polecam.

Filemona | 2011-09-18

Całkiem, całkiem.