Już one to załatwią

Tłumaczenie: Dominika Gauza
Cykl: Bliźniaczki (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Two of a Kind - It's a Twin Thing, #1

Ashley nie może się doczekać, kiedy zacznie się szkoła. Nic jej tak nie kręci, jak wyprawa po nowe ciuchy i wyczekiwanie, jakich chłopaków pozna w tym roku! Pod tym względem bliźniaczki różnią się od siebie jak dzień od nocy. Dla Mary-Kate liczy się tylko boisko, a z ciuchów - wystrzałowe dresy i buty do baseballa. Za to co do jednego są absolutnie zgodne: To istny obciach, żeby dziewczyny w ich wieku miały opiekunkę! Jak wybić tacie z głowy ten pomysł? Po prostu trzeba wymyślić plan, który udowodni mu, jak bardzo się myli!

źródło opisu: [Egmont, 2006]

źródło okładki: www.empik.com

książkolubna | 2017-12-04

Zupełnie nie rozumiem czemu praktycznie wszystkie opinie są negatywne, sama przeczytałam książkę dawno temu , ale nie pamiętam ,żeby była aż tak kiepska. Postacie może i banalne , ale z charakterem. I mówiąc szczerze byłam zachwycona. Dlatego myślę , że jeśli masz więcej niż 12 lat to szanse są marne ,że ją przetrawisz. Ja na szczęście mam bardzo blisko bibliotekę w której są chyba wszystkie części, które zamierzam przeczytać. Trzy gwiazdki odjęłam za ( przeczytałam to tak dawno temu , że mogłam zapomnieć ): banalność, że jest tak krótka i za małą liczbę tomów. Ogółem , ja mam zamiar przeczytać nie wiem jak wy.

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2008>...
Przeczytana: styczeń 2007

Serialu nie oglądałam, jakoś szczególnie mnie nie wciągnęło, ale można "strawić".

Aazzrraaeell | 2012-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2012

Jeśli ktoś chce poświęcić chwilkę na króciutką książeczkę, w której tak naprawdę nic ciekawego się nie dzieję to doskonale trafił!

Camillie | 2011-02-10
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 09 lutego 2011

Przeczytałam tylko dlatego, bo ciekawa byłam jak może wyglądać książka na podstawie serialu. Jak widać w ilości gwiazdek - dość marnie. Ale następne części pewnie i tak przeczytam.

Karolina | 2013-08-01
Przeczytana: kwiecień 2007

Nie utkwiła w pamięci. Jak sądzę książka na czarną najczarniejszą godzinę pełną upałów i nudy. Nie masz co robić? Naprawdę? To poświęć chwilkę na tę banalną historyjkę.

justyna | 2018-07-28
Przeczytana: 18 lipca 2018