Metamorfoza

Tłumaczenie: Anna Kunczik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "H2O WYSTARCZY KROPLA!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Service Zawada
9788375501964
serial, film
Ada

Emma Gilbert wskoczyła do basenu. Płynęła szybko i pewnie, długimi ruchami ramion odgarniając wodę. Rozkoszowała się jej dotykiem, nie tracąc kontroli nad oddechem. Długie włosy wsunęła pod czepek, żeby nie przeszkadzały..

Alisa_ Kk | 2011-06-30

Będąc jeszcze wielką fanką serialu "H2O. Wystarczy kropla", gdy tylko się dowiedziałam, że taka seria zostanie wydana, pobiegłam do kiosku, aby to sprawdzić. Rzeczywiście - część pierwsza już dostępna. Natychmiast ją zakupiłam, sugerując się tym, że na pewno będzie tak samo świetna jak serial. I tu się rozczarowałam. Niby cały czas coś się dzieje, lecz jak dla mnie... Pisana zbyt poważnym językiem. Może jest ze mną coś nie tak, ale czytałam ją już jakieś 2 lub 3 lata temu i wtedy niektórych słów używanych w tej książce po prostu nie rozumiałam...

Zuzia Kazior | 2014-08-12
Przeczytana: 2010 rok

spoko jak byłam mała bardzo lubiłam h2o :)

Serial był super, książka oczywiście mu nie dorównała ;)

Smakosz_książek | 2012-05-21

Raczej obejrzane :P