Czarownica z urodzenia

Tłumaczenie: Magdalena Mikołajewska
Cykl: Milla & Sugar (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
C'e chi nasce strega
beaciaa9

Kim jest dziewczyna o czarnofioletowych włosach, która kręci się po Old Town i ma czelność robić czary na oczach wszystkich? I dlaczego ten wstrętny Dragomir chce przywłaszczyć sobie jej magiczny wisiorek? Tym razem Milla i Sugar, na wszystkie sposoby, będą musiały poradzić sobie z nieostrożną czarownicą, mistrzem wrestlingu o miękkim sercu i ze śmiesznym nietoperzem z przeszłości...

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Kinga | 2019-09-11
Przeczytana: 11 września 2019

Przyjemna kontynuacja. Główny wątek nie jest naciągany, a nowi bohaterowie zostali wprowadzeni bardzo dobrze. Jest akcja, jest zmiana zachodząca w samych dorastających bohaterkach, a i język wciąż bardzo przystępny. Pozytywna propozycja dla młodych czytelniczek. Zakończona tak, że chce się sięgnąć po kolejną.