Billie i jej rodzinka

Billie wie, że będzie obiektem złośliwych drwin, bo ma nudnego, łysiejącego ojczyma. Jakby tego było mało, czuje się jak obca we własnej rodzinie. Wszystko przez nową, egzaltowaną siostrę przyrodnią oraz mamę, która przestała ostatnio zwracać uwagę na Billie. Dziewczyna wpda jednak na genialny pomysł: plan wymiany rodziców. Wystarczy znaleźć nowa rodzinę i nakłonić ją do adopcji.

pia | 2015-04-02
Na półkach: Rok 2015, Przeczytane
Przeczytana: 31 marca 2015

Książka opowiada o Billie i jej rodzinie. Los chciał, że mama dziewczynki poznaje Victorię i jej tatę. Billie nie może się przyzwyczaić, że ma siostrę i tatę dlatego, że całe życie była tylko z mamą. Ma jeszcze jeden problem- Liamowi koledze z klasy powiedziała, że wujek Quentin to jej dziadek. Dziewczynce pozostaje jedno wyjście: Musi znaleźć rodzinę do adopcji! Ciekawa pełna humoru opowieść. POLECAM

Gossip Girl | 2014-08-09

Bardzo fajna książka. Trochę się bałam że będzie mi przeszkadzać czasami dziecinne zachowanie głównej bohaterki, Billie ale wcale tak na szczęście nie było. Najbardziej w całej książce podobało mi się zakończenie było po prostu idealne. Książka uczy że powinno się kochać rodzinę mimo wszystko: mimo że niektórzy są starzy, mimo że robią opciach, mimo że nie są tak na czasie jak powinni być...bo rodzina jest najważniejsza. Serdecznie polecam

Gracie | 2014-03-10
Przeczytana: 13 marca 2014

Za bardzo dziecinna.

Kasia | 2012-06-25
Przeczytana: 2008 rok

Kiedy przeczytałam inną książkę Ann Bryant, zaraz wysłałam tatę żeby mi kupił jeszcze coś. Nie rozczarowałam się. Wspaniała książka dla dziewczynek 9-12 lat.

Oliwia | 2013-10-26
Przeczytana: 01 lipca 2008

Idealna do jednokrotnego przeczytania, dla wkraczających w wiek "naście" dziewczynek.

Maria | 2012-03-20
Na półkach: Przeczytane, Młodzież

Bohaterka była zbyt dziecinna jak na swój wiek. Pomysł książki, dobry.

PahaludO | 2010-08-17

Taka sobie ,fajna książka na jeden raz.

króliczek | 2012-08-04
Przeczytana: 2012 rok