Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
6 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Lord Greville's captive
Avadoro

Anglia, XVII wiek. Wkrótce po zaręczynach Anne i Simona wybucha wojna domowa, którą wywołuje Karol I Stuart, występując zbrojnie przeciwko zwolennikom parlamentu. Zakochani spotykają się ponownie dopiero po czterech latach. Niestety, wojna trwa, a oni znaleźli się po przeciwnych stronach barykady. Simon dowodzi wojskiem parlamentarzystów. Ma za zadanie zdobyć Grafton, rodową siedzibę Anne,...

Anglia, XVII wiek.

Wkrótce po zaręczynach Anne i Simona wybucha wojna domowa, którą wywołuje Karol I Stuart, występując zbrojnie przeciwko zwolennikom parlamentu. Zakochani spotykają się ponownie dopiero po czterech latach. Niestety, wojna trwa, a oni znaleźli się po przeciwnych stronach barykady. Simon dowodzi wojskiem parlamentarzystów. Ma za zadanie zdobyć Grafton, rodową siedzibę Anne, gdzie podobno został ukryty jakiś skarb króla. Przerażona Anne na próżno prosi o odstąpienie od ataku, tym bardziej że wie, o jaki skarb chodzi.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

sPinacz | 2014-11-05
Przeczytana: 04 listopada 2014

Bez niej nie przetrwałabym podróży starym rozlatującym się pociągiem rodem z PRL. Ciekawe zwroty akcji - w sumie do końca nie wiadomo czy główni bohaterowie się dogadają (udajmy, że niekoniecznie musi być ten happy end). Podobało mi się wprowadzenie wątku kryminalnego (same romanse z reguły są nudne, bo prawie nic się w nich nie dzieje).

madziuh | 2015-04-07
Ania Mróz | 2013-10-11